Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Evlenmek isteyen suriyeli bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Fatma
Yaş: 36
Boy Kilo: 162 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Merhaba. Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar arayanlar burada beni bulabilir. Adım Fatma. 36 yaşındayım. Güzelim, kendime bakarım. Bizi bilirsiniz her zaman bakımlı ve güzeliz. Evlenmeye karar verdim burada. Daha önce bu konuda birkaç platform görmüştüm ama burası daha uygun geldi nedense. Evlenmek isteyen göçmen bayanlar için siz neler düşünüyorsunuz peki beyler? Ben her zaman insanlıktan yanayım. Bir yanım hayata, bir yanım ayrılığa dönük olsa da bu konuda kararım kesin. Evlenmeden olmaz, böyle tek yaşanmaz. Ben can sıkıntısından da evlenmiyorum. Bir yuvam olsun istiyorum. Canım sıkılsa da hemen her şeyin olmasını istiyorum işte. Ne yapayım duygusal bir bayanım ben. Umarım karşıma çıkacak eş adayı da aynı şekilde düşünür. Güzelce ilerleriz ve gerçek mutluluğa ulaşırız.

Evlenmek İsteyen Suriyeli Göçmen Bayanlar

Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar sayesinde bu zamana kadar belki en iyi kadınla tanışacaksınız. Dul veya bekar olabilir bana yazacak olanlar kabul ederim yani. Başka ne desem ne anlatsam şu an onu düşünüyorum da. Evet neyse huzursuz şeyler konuşmak gerekmiyor. Biz artık mutlu olmaya bakacağız. Geçen ay evlilik teklifi aldım aslında ama kabul edemedim. Önce uzun uzun konuşmak istiyorum ben. Bunların dışına da bana soracağınız her soruya doğru yanıt verebilirim merak etmeyin. Şimdilik aktaracaklarım bu kadar sanırım. Biraz da siz kendinizden bahsedin ya.

Genel olarak hayatıma baktığım zaman hep sıkıntıyla geçmiş. Bir yandan yalnızlık bir yandan geçimsizlik. Neyse ki çalışıyorum son 6 aydır. Durumları düzelttim. Sadece eş adayı bulmak kaldı işte. Evlenmek isteyen Suriyeli kadınlar konusunda arayışlarınız varsa ben buradayım daha ne diyeyim. İnsanların her zaman konuşarak anlaşabileceğini düşünenlerdenim. Eğer sizde hayatınızda güzel bir eş olsun istiyorsanız yazın bana bekletmeyin. Bir kadın beklemeyi hiç sevmez bilirsiniz arkadaşlar. Suriyeliyim ama Türkçeyi çok güzel konuşuyor ve yazıyorum gördüğünüz üzere. Burada uzun yıllardır kalıyorum ondan olsa gerek. Kibar, saygılı ve romantik erkekler yazsın bana. Bekliyorum. Yaşadığım yeri bana mesaj atanlarla paylaşırım sadece. Gerisi artık bize kalmış. Bol muhabbet ve güzel bir arkadaşlık ve sonrasında evlilik konuşacağız unutmayın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba. Adınızı ve yaşınızı göremedim. Ama benim için önce karakter sonra milliyeti. Ben Türküm Ankara’da yaşıyorum. 62 yaşında yalnız bekarım. Uygunsa tanışmak isterim.