Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Whatsapp arkadas ariyorum

Whatsapp Arkadaş Arıyorum diyen herkese kocaman bir merhaba demek istiyorum. 26 yaşındayım beyler. Adım Emine. Buruk bir acı var içimde. Sebebi yalnızlık başka bir şey değil. Önceden arkadaşım çoktu bir sorunum da yoktu ama birer birer gittiler başka şehirlere ben böylece kaldım. Öyle üzülmüyorum falan ama bir nevi kendimi yalnız hissettiğim için artık arkadaşa ihtiyacım var. Burayı gördüm ben de ilanımı açayım dedim belki yazan olur. Güzellik beklentisi çok herkeste.

Whatsapp Kız Arkadaş Arıyorum

Ben güzelim merak etmesin kimse. Güzellik geçici aslında ama insanlar yanında güzel bir bayan olsun istiyor. Tamamım ben bu konuda sorun yok. Diğer konuya geçelim müsaade ederseniz. Arkadaşlar ben kafama buyruk takılmam ama güvendiğim erkek ile her yere gidebilirim gezmek için. Zaten turist gibiyim her ay bir yerdeyim. İşim gereği geziyorum ayrıca. Yanımda biri olsa hem yalnız kalmam hem de ne bileyim dostluk duygusu da kendiliğinden gelişir diye düşünüyorum. Bu yüzden deminde söylediğim gibi önce güvenmem gerekiyor karşımda ki kişiye. Önce Whatsapp arkadaş arıyorum diyenlerle Whatsapp üzerinden tanışır konuşuruz diye düşünüyorum. Bir birimizi iyice tanıdıktan sonra da ilk buluşmalar gerçekleştir düşüncesindeyim. Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum? Farklı fikirleriniz varsa mesajlarda belirtebilirsiniz tabii ki bana.

Whatsapp Kız Numaraları

Kız numaraları bu şekilde bulunur mu bilmem yani direkt veren var mıdır ama ben o şekilde yapmak istemiyorum. Önce bir mesaj atın tanışalım bakalım siz beni ben sizi beğenecek miyiz daha sonrasına uzun uzadıya sohbetlerle bakarız diyorum. Neyse aslında paylaşacağım pek bir şey yok şu an ya da aklıma gelmiyor. Mesajlarınızı yazarsanız laf lafı açar ilerleriz beyler. O halde Whatsapp arkadaş arıyorum diyen herkes bana mesaj atabilir. Şimdilik görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


1 yorum

Daha Fazla Yorum