Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Whatsapp sohbet arkadaşı arıyorum

Whatsapp arkadaş arıyorum diyen herkese merhaba. İsmim Emine 26 yaşındayım arkadaşlar. Buruk bir acı var içimde ve bunun sebebi yalnızlık başka bir şey değil. Bu yüzden Whatsapp sohbet arkadaşı arıyorum diyenler için buradayım. Whatsapp sohbet numaraları için bana mesaj yazdığınız taktirde numaramı verip güzel bir arkadaşlığın başlangıcını yapmak istiyorum. Konuşuruz sohbet ederiz birbirimizi tanırız iyice. Sonrası için reel bir görüşme neden olmasın öyle değil mi? Ama ilk olarak konuşmak için arkadaş arıyorum. Önceden çevrem genişti bir sorunum da yoktu ama birer birer gittiler başka şehirlere ben böylece kaldım. Öyle üzülmüyorum falan ama bir nevi kendimi yalnız hissettiğim için artık arkadaşa ihtiyacım var. Whatsapp arkadaşlık sitesi araştırırken burayı gördüm ben de ilanımı açayım dedim.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Genele bakacak olursak yalnız kaldığım için arkadaş arıyorum. Kafamı dağıtacak bana iyi gelecek benim gibi olan birileri illaki vardır. Whatsapp bayan sohbet arkadaş arıyorum diye anlamsız saçma sapan mesajlar göndermeyin bana ayrıca. Güzel bakımlı bir bayanım arkadaşlar. Her ne kadar güzellik geçici olsa da insanlar yanında güzel bir bayan olsun istiyor. Tamamım ben bu konuda sorun yok. Diğer konuya geçelim müsaade ederseniz. Arkadaşlar ben kafama buyruk takılmam ama güvendiğim erkek ile her yere gidebilirim gezmek için. Bana o güveni versin yeter ki.

Konuşmak İçin Sohbet Arkadaşı Arıyorum

İşim gereği geziyorum ayrıca. Yanımda biri olsa hem yalnız kalmam hem de ne bileyim dostluk duygusu da kendiliğinden gelişir diye düşünüyorum. Bu yüzden deminde söylediğim gibi önce güvenmem gerekiyor karşımda ki kişiye. O yüzden ilk olarak Whatsapptan arkadaş olalım istiyorum ne dersiniz? Bir birimizi iyice tanıdıktan sonra da ilk buluşmalar gerçekleşir. Yanlış düşünüyorsam farklı fikirlerinizi mesajlarda belirtin bana.

Whatsapp arkadaş arıyorum derken bu şekilde bir beklentim başlangıç düşüncem var. Direkt olarak numaramı vermek istedim herkesin eline geçmesin diye. Önce bir mesaj atın tanışalım bakalım siz beni ben sizi beğenecek miyiz daha sonrasına uzun uzadıya sohbetlerle bakarız diyorum. Evet, söyleyeceklerim bu kadar şu an ya da aklıma gelmiyor. Mesajlarınızı yazarsanız laf lafı açar ilerleriz beyler. O halde herkes bana mesaj atabilir. Şimdilik görüşmek üzere.

Bir sonraki ilan: Whatsapp Kız Numaraları

Emel, 22 yaşında

Mesaj Gönderin


8 yorum

  1. yorumbanner
  2. Merhabalar Antalya’da yaşıyorum 175 boyunda esmer 32 yaşındayım neşeli eğlenceli güler yüzlü bir mizacım var sevdiğini sahiplenen kıskanan koruyup kollayan bir kişiliğim var aradığım kişinin de aynı kriterlere sahip olmasını isterim tanışmak isteyen bayanlar için ulaşabilirsiniz

  3. Selam güzel bayan arkadaş olabiliriz sizin gibi güzel bayanda kabul ederseniz beni memnun edersiniz yaşım 35 kilom 75 boyum 1.85 esmerim Kayseri’deyim

Daha Fazla Yorum