Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Evlenmek isteyen erkek ogretmenler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam bayanlar. Adım Yavuz. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler arasında yerimizi aldık bakalım hayırlısı olsun. Yaşım 30 oldu. Bu saatten sonra artık hayatıma bakacağım. Her zaman sessiz ve sakin bir insan olarak yaşadım. Çevremdeki insanlara çok değer verdim. Bazen yalnız kaldım bazen de böyle çok kalabalıklara karıştım. Ama ben sonuca bakıyorum işte. Yalnızlık beni gerçekten değersiz hissettiriyor.

Hepsini geçtim bu zamana kadar kiminle arkadaş olduysam büyük hayal kırıklığına da uğradım. Her neyse ben evlenmeye karar verdim. Evimi de aldım 5 sene içinde. Şimdi bize güzelce yaşamak kaldı arkadaşlar. İyi düşünmek gerek çünkü bu süreç harbiden heyecanlı ve stresli geçecek. Tatlı bir stres olsa da insanların bakış açıları da çok farklı. Neyse hepsini geçiyorum bunları konuşuruz zaten.

Evlenmek isteyen erkek öğretmenler arayışında olanlar bana yazabilir. Ben kendime bu konuda bir şans verdim sizler de kendinize verin isterim. Güzel başlangıçlar yapmak gerek bu hayatta. İnsanları anlamak ve onları her zaman dinlemek önemlidir. Hepsini geçtim eş adayı bulmak da zorlaştı şu dönemde. Kime güveneceğini bilemiyor insan. Bakalım ya kader kısmet işleri bunlar. Günlerdir düşünüyorum ilan açayım mı falan diye. Açtık artık gerisi sizde. Her dönem farklı bir düşünceye giriyorum ben. Bir süre sonra soğuyarak vazgeçiyorum ama bu defa kararlıyım.

Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler İlanı

Evet, insanların benim gibi düşünmesini asla beklemiyorum. Bunu da geçtim şu hayatta ne istediysem yaptım ve gördüm. Gezdim, tozdum sadece yurt dışına çıkmadım. Onu da eşimle yapmak istiyorum işte. Buyurun yazın hanımlar ben dönüş yapacağım anında. Yüreğimiz geniş olsun ya gerisi gerçekten hikâye. Aslına bakacak olursanız evlenmek isteyen erkek öğretmenler birçok kez yalnızlıktan dem vurur. Hep iş ve ev arasında gidip gelmişimdir ben mesela.

İnsanların bu döneme kadar neler düşündüğünü bilirim yani evlenmek isteyenlerin. Güvenmek asıl mesele gerçekten de.  Göreceğiz ya heyecanla bekliyorum ben hayatıma alacağım kişiyi. Çok seçici değilim, bakımlı ve yakışıklıyım. Ben de bu yüzden iyimser davranırım. Kendine bakan hanımlar yazabilir. Ciddi bir yaş kriterimin olmadığını da söylemek istiyorum.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Polisler

Cumhur, 29 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun