Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek isteyen memur bayanlar

Selamlar beyler. Evlenmek isteyen memur bayanlar için geldim. Yani ben evlenmeye karar verdiğimden beri eş adayı arıyorum. Görüştüğüm çok kişi oldu falan ama ısınamadık, başlatamadık bu süreci. Memur olarak çalışıyorum, halim keyfim yerinde anlayacağınız. Arabama bindiğim gibi hafta sonları sahilde buluyorum kendimi. Denize girmeyi çok severim, kitap okurum, hareketli müzik dinlerim. Bunların dışında farklı hobilerim de var tabi ki. Sadece yalnızlık şikayetim var. Daha önce sevgilim oldu ama artık durum farklı. Evlenme kararı aldım beyler. Güzel bir şekilde düşlüyorum ilerleyen yılları. Her güzel kadın gibi benim de birtakım kriterlerim var paylaşacağım ilanın devamında. Birincisi ben yakışıklı erkek severim, paraya önem vermem.

Evlenmek isteyen memur bayanlar arasında olduğum için yaşımı da söylemek istiyorum. 28 oldum geçen ay. Erken iş hayatına atıldık. Daha önce özel bir şirketteydim ama artık biraz daha rahatım anlayacağınız. Kimseyi kırmadım ben arkadaşlar. Kimseyle atışmadım ve ne kadar güzel şey varsa hepsini yaşadım. Bir amacım kaldı o da yurt dışı gezisi yapmak. Bu konuda yanımda olmalı eşim. Yani eşimle beraber bir Avrupa gezisine çıkmak istiyorum. Kendi ülkemde gezmedik yer bırakmadım. Ha bir de farklı isteklerim var.. Bir karavan kiralayıp şehir şehir gezelim istiyorum evlenince eşimle. Garip ama güzel değil mi? Böyle farklı şeyleri seviyorum işte.

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Kriterlerim çok büyük şeyler değil gördüğünüz üzere. Adam gibi adam arıyorum hayatımda. Evleneceğiz ya kolay bir şey mi acaba bu? Biraz stresli kadın olduğumu da şimdiden söyleyeyim. Temizlik hastasıyım neredeyse. Evimde tek yaşıyorum ayrıca. Hmm ondan sonra ne anlatsam ki size şimdi durdu beynim.

Bizim gibi bayanlar titizdir, güzeldir, alımlıdır. Yani ben böyleyim aslında. Hepsini de geçtim saygı beklerim ilk olarak. Saygının olduğu her yerde sevgi vardır, özlem vardır. Son olarak aranızdan ayrılmadan önce şunu da aktarayım. Evleneceğim adam her zaman dürüst olmalıdır. Yalanla dolanla hayat geçmez. Bu kriterlere sahibim diyen ve evlenmeyi düşün her erkek bana yazabilir. Gerisi çok güzel olacaktır.

Mesaj Gönderin


1 yorum