Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Evlenmek isteyen memur bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Burcu
Yaş: 28
Boy Kilo: 167 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Memur

Selamlar beyler Burcu ben. Evlenmek isteyen memur bayanlar için geldim. Memur evlilik sitesi bulunca hemen ilan açayım istedim. Anlayacağınız üzere evlenmeye karar verdiğimden beri eş adayı arıyorum. Görüştüğüm çok kişi oldu falan ama ısınamadık, başlatamadık bu süreci. Burası sayesinde hayatımın aşkı ile tanışmayı hedefliyorum. Memur olarak çalışıyorum, halim keyfim yerinde anlayacağınız. Denize girmeyi çok severim, kitap okurum, hareketli müzik dinlerim. Bunların dışında farklı hobilerim de var tabi ki. Sadece yalnızlık şikayetim var. Daha önce sevgilim oldu ama artık durum farklı. Evlenme kararı aldım beyler. Güzel bir şekilde düşlüyorum ilerleyen yılları. Her güzel kadın gibi benim de birtakım kriterlerim var paylaşacağım ilanın devamında. Birincisi ben yakışıklı erkek severim, paraya önem vermem.

Memur Evlilik Sitesi

Evlenmek isteyen memur bayanlar arasında olduğum için yaşımı da söylemek istiyorum. 28 oldum geçen ay. Erken iş hayatına atıldık. Daha önce özel bir şirketteydim ama artık biraz daha rahatım anlayacağınız. Kimseyi kırmadım ben arkadaşlar. Kimseyle atışmadım ve ne kadar güzel şey varsa hepsini yaşadım. Bir amacım kaldı o da yurt dışı gezisi yapmak. Bu konuda yanımda olmalı eşim. Yani eşimle beraber bir Avrupa gezisine çıkmak istiyorum. Kendi ülkemde gezmedik yer bırakmadım. Ha bir de farklı isteklerim var. Bir karavan kiralayıp şehir şehir gezelim istiyorum evlenince eşimle. Garip ama güzel değil mi? Böyle farklı şeyleri seviyorum işte.

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

Kriterlerim çok büyük şeyler değil gördüğünüz üzere. Adam gibi adam arıyorum hayatımda. Evleneceğiz ya kolay bir şey mi acaba bu? Biraz stresli kadın olduğumu da şimdiden söyleyeyim. Temizlik hastasıyım neredeyse. Evimde tek yaşıyorum ayrıca. Hmm ondan sonra ne anlatsam ki size şimdi durdu beynim.

Karşımdaki kişiden saygı beklerim ilk olarak. Saygının olduğu her yerde sevgi vardır, özlem vardır. Son olarak aranızdan ayrılmadan önce şunu da aktarayım. Evleneceğim adam her zaman dürüst olmalıdır. Yalanla dolanla hayat geçmez. Bu kriterlere sahibim diyen ve evlenmeyi düşün her erkek bana yazabilir. Gerisi çok güzel olacaktır.

Bir sonraki ilan: 35 40 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

Pınar, 36 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Selam ismim Hamit yaşım 32 boy 170 kilo 70 bekarım buradaki niyetim ciddi evlilik sizin ile tanışmak isterim sizden çok hoşlanıyorum gönlümün prensini arıyorum gönlümün prensesi olmaya var mısınız?

  2. Selam ben Hamza buradaki niyetim ciddi evlilik bekarım 32 yaşında yakışıklı güler yüzlü iyimser sevgiye saygıya değer veren bir gencim sizi gördüm çok etkilendim gönlümün prensesi olmaya var mısın niyetiniz ciddiyse bana

  3. Selam Burcu hanım ben Hamza 32 yaşındayım 170 boyunda 60 kilolu kalın kaşlı beyaz tenli kahve rengi gözlü siyah saçlı yakışıklı iyimser cana yakın sevdiğine sahip çıkan bir gencim. Memleketim Kars aslen Türkiye Manisa ilinde ikamet etmekteyim buradaki niyetim ciddi evlilik sizinle tanışmak isterim bana Whatsaptan yazabilirsiniz