Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Evlenmek isteyen erkek doktorlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kafam o kadar bozuk ki kötü bir giriş yaptım kusuruma bakmayın arkadaşlar. Nasılsınız benim ismim Ferhat. Evlenmek isteyen doktorlar olarak buradayım aslında. Ciddi bir sürece dahil olmak istiyorum bilginiz olsun. Kendi özel ofisimde çalışıyorum öncelikle. Elbette hastanede de yerim var. Onun dışında eş arayan doktorlar arasında yer almak bilmiyorum biraz garip geliyor bana. İnanın bu süreçte evlenmeye ihtiyacım var. Yaşım 31 oldu artık zamanı geldi diye düşünüyorum. Doğru insanı bulmak gerçekten çok güç şu sıralar. Ya vakit ayıramadım bu zamana kadar ya da bulamadım işte. Maddi anlamda kendimi zaten hazır hissediyorum o konuda bir sorun yaşamam. Manevi olarak da iyiyim. Eşime gerekli zamanı ayırırım bilginiz olsun. Velhasıl içi güzel bir bayan varsa buyurun arkadaşlar yazın bana hiç beklemeyin konuşmaya başlarız.

Evlenmek isteyen doktorlar harbiden de iyi adamlardır. Mesela ben, bu güne kadar hiçbir insanı kırmadım, üzmedim. Muhakkak üzüldüğüm anlar vardır ama karıncayı bile incitemem ki ben. Günler birbirini kovalıyor ne yapmak lazım bilmiyorum. Güzel şeyler düşünmek bana göre. Hayaller kuruyorum en son Amerika’ya gezmeye gidecektim ama tek başıma göze alamadım işte. Her neyse artık eşimle gideceğiz diye umuyorum.

Evlenmek İsteyen Eş Arayan Erkek Doktorlar

Eş arayan doktorlar zamanla yaşlanıyor herkes gibi ya. Seneye 32 olacağım mesela vallahi bunalıma tam girerim. Yoğun olabilirim ama benim de bir duygum var değil mi sonuçta? Of çekmek istemem, ne bileyim artık konuşmak da istemiyorum. Gelen mesajlara dönüş yaparak bu konuda iyi bir eş bulabileceğime inanıyorum. Son zamanlarım biraz daha sessiz sakin geçiyor.

Evlenmek isteyen doktorlar için araştırma yapanlar buradayım ben tekrar diyorum bunu. Genel olarak iyimser, az kıskanç, bakımlı ve yakışıklı bir adamım. Yaşımız da genç iken artık evlenelim yahu. Ama kader kısmet işte olur ya da olmaz o kısmı bilemiyoruz arkadaşlar. Emek veririm, kaçmam öyle kolay kolay sevdadan. Ama yandığım zaman tutuşurum çok güzel severim. Umarım karşımdaki bayan da böyle biri olur mutlu mesut yaşar gideriz.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

Yavuz, 30 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun