Eşi Vefat Etmiş Evlenmek İsteyen Erkekler

Esi vefat etmis evlenmek isteyen erkekler
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
İyi sohbetler arkadaşlar. Adım Mehmet. Eşim vefat etti 3 yıl önce. Bu konulara pek girmek istemiyorum. Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler arayanlar mutlaka yazsın bana. Çünkü ben artık can sıkıntısından da yalnızlıktan da usandım. Tamam sırf bu durumlar sona ersin diye evlenmiyorum. Yaşım 38 oldu artık ilerlemiyor ya. İşten eve, evden kafeye falan bunalıyorum harbiden. Yaşadığım yer en canlı ve işlek yer olsa da sıkılıyorsunuz bir süre sonra. Çevrem de gayet geniş ama gördüm ki bu da yetmiyor. Evlilik kararı aldım sonunda. Birikimim falan var. Eşime saklıyorum her şeyi. Gezmek ve tozmak istiyorum beraber. Arabamıza atlayarak en azından Avrupa turuna çıkmayı düşünüyorum. Bunların hiçbiri tek başıma olmaz işte anladınız mı olmaz. Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen dul erkekler konusunda dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Her şeye açığım yani. Bunu da geçtim insanları benimle ilgili ne düşündüğünü umursamam. Özgür takılırım, genç kalmaya çalışırım ki zaten o kadar bakımlıyım ki beni görenler 28-29 yaşındayım falan sanıyor. Her neyse bunları gördüğünüzde anlarsınız zaten. Önemli olan şey nasıl başladığımızdır hayata, arkadaşlığa. Evlilik kararı alan bayanları bu nedenle bekliyorum işte.

Eşi Vefat Etmiş Evlenmek İsteyen Erkekler

Eşi ölmüş yeniden evlenmek isteyen bir erkek olarak evleneceğim kişinin dul olması benim açımdan sorun teşkil etmez arkadaşlar. Yaş kriterim var ama. En çok 35 olsa iyidir. Sizlerin de kriterlerinin olabileceğini biliyorum. Mutlaka yazın ki anlayalım arkadaşlar ya. Bu hayat ciddi anlamda bu şekilde çekilmiyor. Bakacağız göreceğiz. Ben sabırsız bir adamım biraz. Öyle her konuya atlamam ama düşüncelerimi de açıkça ifade ederim. Kıskancım o da çok az. Ondan sonra ha bir de müzik ile uğraşıyorum. Elektro gitar hastasıyım ya. Eşime çok güzel şarkılar çalacağım çünkü o dünyanın en şanslı insanı. Bana sormak istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz hakkımda merak ettiğiniz her soruyu bekliyorum arkadaşlar. Buradayım uzun bir süre. Yorumları da okuyup döneceğim. Maddi manevi hazırım evliliğe. Düğün arabam bile hazır ya siz ne diyorsunuz. Haydi bakalım o zaman en güzel yarınlara beraber gidelim diyorum. Kalp kırmaktan her zaman kaçınan biriyim ve öyle kalmaya devam edeceğim. Görüşürüz en kısa zamanda.
Bir sonraki ilan: 40 Yaş Üstü Evlilik Düşünen Erkekler Halil, 49 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. yorumbanner
  2. Selamlar nasılsınız? Burada ki amacım ciddi evlilik ileriye dönük tanışmak isterim ciddiysen tanışalım iletişim için Whatsapp yazın ekleyim konuşalım kıymetimizi deneyelim saygılar