Gürcistandan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistandan evlenmek isteyen bayanlar

İyi günler arkadaşlar. Gürcistandan evlenmek isteyen bayanlar için geldim ben. Sonunda buldum burayı ya. Olmuyor bir türlü reel hayatta tanıştığım kişilerden mutlu olamıyorum, her zaman bir sorun çıkıyor karşıma. Artık sona erdi. 1-2 sene kafamı dinledim ve yoluma bakıyorum. Yaşım 30 oldu. Burada mutluyum ama geri dönüş yapmak da istiyorum. Umarım evleneceğim kişi buna değer. Neyse göreceğiz bakalım. Biraz panik biriyim, yani her şey anında olsun isterim. Bu huyum beni deli ediyor. Karşıma çıkacak kişiyle bu sorunu çözebileceğimize inanıyorum. Bir de bazen başımı alıp gidesim var biliyor musunuz? Ne zaman kendimle ilgili bir karar alsam böyle oluyor işte. Zaten canım sıkkın bir de karşıma çıkan insan üzünce anlam veremiyorum.

Gürcistandan evlenmek isteyen bayanlar arasından çok arkadaşım var. 5’li kız tayfasıyız biz. 3’ü evlendi şimdi çok mutlu bir şekilde yaşıyor. 2 bekar kaldık. Biraz dalga geçiyorlar tabi bizimle ama olsun canımız sağ olduğu sürece sorun yok. Elbette evleneceğim böyle kalmayacağım ama bilemiyorum umursamaz insanlarla karşılaştıkça moralim alt üst oluyor. Şimdi sözü size bırakma zamanı geldi. Ha bir de huyumdan suyumdan bahsetmek istiyorum. Birincisi ben alınganım, her şeye üzülebilirim. İkincisi bencillik var maalesef.

Gürcistandan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Son dönemlerim çok yoğun. Burada kafe işletiyorum. Tamamen bana ait. Kız kardeşim de yardımcı oluyor tabi ama kendi emeğimle açtım. Biraz aşk kadını olmaya kararlıyım aslında. Çoğu kişi geliyor ya işine bak zaten güzelsin biraz yalnız takıl falan diyor. Tamam deneyeyim diyorum ama sonra kendime bozuluyorum. Bitsin artık bu durumlar gerçekten bitsin ya. Evleneceğim adamı bekliyorum ben.

Güzellik olarak bayanlar arasında her zaman dikkat çekiyorum. Güzelliğim ön plana çıkıyor bu benim suçum değil arkadaşlar. Biraz moralsiz kalsam da evleneceğim adam beni mutlu edecektir. Ama öyle veya böyle bir şekilde hayat devam ediyor. Sabırsızlığım umarım burada son bulur. Yoksa ben gerçekten kendimi tamamen yalnız bırakacağım. Bunu da istemediğim için mesajlarınızı canı gönülden beklemeye devam ediyorum. Kendinize iyi bakmanız dileğiyle. İsmim Duygu bu arada söylemedim kusura bakmayın.

Mesaj Gönderin


İlk yorum yapan olun