Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yunanistandan evlenmek isteyen bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Yunanistan
Medeni Durum: Bekar
İsim: Yeşim
Yaş: 28
Boy Kilo: 172 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Yeşim benim ismim selamlar olsun herkese. Atina’da yaşıyorum. Yaşım 28. Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar arayışında olanlar için buradayım aslında. Her zaman kendimle gurur duyan biriyim. Çünkü kendime saygım var, kendimi de seviyorum. Yetiyor mu? Tabi ki hayır arkadaşlar. Bu zamana kadar iyi insanlarla karşılaştım falan ama yetersiz kaldı işte. Evlilik teklifi de aldım ama strese girdiğim için vazgeçtim. Çok kısıtlamaya gelemiyorum ben. Ne kadar umarsız biri olduğumu düşünseler de asla değilim. Güzelim, bakımlıyım lakin karşımdaki kişi kısıtlama yoluna gittiği zaman ben kendimi kaybederim, seviyorsam bile vazgeçerim hepsi bu yani.

Ciddi düşündüğüm için geldim buraya. İnanın heyecan dorukta. Çok güzel şeyler düşünüyorum, hayal ediyorum. Umarım ki gerçekleşir. Zaten her zaman kendimle barışık olduğum için şans isteyenlere kapım sonuna kadar açıktır. Kafam dağınık olsa da konuşurum, muhabbet ederim, evlilik konusundaki ciddiyetinizi kavrayabilirim. Ondan sonra işte genel süreç başlar. Herkes ne istediğini bilirse inanın dünya çok daha huzurlu bir yer haline gelir. İnanıyorum ve başaracağım. Evde kalmış dedirtmem kendime. Zaten güzelliğim de başa bela ne bileyim ya.

Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gezmeyi seven biriyim arkadaşlar. Yeni yerler görmeye bayılıyorum. Benim de güzel günlerim oldu. Heyecanlandığım anlar oldu. Hepsini bir tarafa bırakarak yoluma devam ediyorum şimdi. Umarım beni anladınız arkadaşlar. Tekliflere açığım ama önce güzelce birbirimizi tanıyalım olur mu? Bilirsiniz buranın kızları çok güzel, sıcak kanlı. Bende öyleyim. Gören bir daha dönüp bakmak istiyor. Bir daha konuşmak istiyor. Ben de bu şansı tanıdığıma göre artık sorun yok diye düşünüyorum. Sonra yanılıyorum.

Fotoğrafım var zaten ilanımda net olarak görebilirsiniz beni. Boyum uzun çok olmasa da erkeğimin yanına yakışırım. Küçük kalmam eşimin yanında yani. Ondan sonra aklıma gelen ne var diye bakıyorum da detaylı konuştuğumuz zaman aslında daha iyi olacaktır. Her neyse ben mesajlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Yorumları da okuyacağım. Direkt numaramı paylaşacağım için güzelce başlarız işte. Unutmayın ben kısıtlamaya gelemiyorum haberiniz olsun. Bir defa yaşadım bunu bir kez daha asla yaşamayacağım. Canım çok sıkılmadan gidiyorum sizi bekliyorum artık

Bir sonraki ilan: İtalya Evlilik İlanları

Aysel, 29 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun