Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristandan evlenmek isteyen bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Adelina ben. Merhaba canlar. Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar arayanlar burada mı acaba? Çok yakınız aslında birbirimize. Bu yüzden geldim aranıza. Umarım evlilik düşünen beyler beklemeden yazar bana. Bulgaristan arkadaşlık siteleri çok araştırmak zorunda kaldım arkadaşlar. Malum böyle hassas bir konu için en iyi yere ilan vermek istedim. Yaşım 29. Çalışıyorum burada. Güzel bir işim var, evim var. Her şeyim var desem yeridir. 2 ayda bir İstanbul’u ziyarete gelirim çok seviyorum ben ya orayı. Neyse sıra geldi evlenmeye. Yeteri kadar gezdik, tozduk ve eğlendik arkadaşlar. Söz sırası bana geliyor. Ben bu vakte kadar insanları hep anlamaya çalıştım. Kimseyi üzmedim. Karşılığında ise hep saçma sapan şeylerle karşılaştım. Neden böyle oldu diye şimdi sormayın. Bunları telefonda konuşuruz diye düşünüyorum. Bulgaristan bayan numaraları arayan arkadaşlara da numaramı verip sohbetimize başlarız diye düşünüyorum.

Bulgaristan Bayan Arkadaşlık Siteleri

Bir çok erkeğin Bulgar bayan arkadaş edinmek istediğini biliyorum zaten ama bunun nedenlerini merak ediyorum açıkçası. Neden Bulgar sevgili bulma düşünceniz var? Bu sorularımı umarım cevaplarsınız sevgili beyler. Bulgaristan erkek arkadaş arayan bayanlar size uzak değil biliyorsunuz. Ya buraya alırım eşimi ya da ben gelirim o konuda bir sorun yaşamayız. Önemli olan şey her zaman iyimser kalabilmek. Ben bunu başardığımı biliyorum. Ya karşımdaki bana böyle gelmezse ne olacak onu merak ediyorum. Anlaşacağız bir şekilde. Eş seçimi yapmak çok önemli bilirsiniz. Onları da geçtim nasıl desem ki yani kalp kalbe karşı olmalı. Birisi farklı diğer farklı olsa da anlaşma yoluna gidilebilmeli işte. Bunlar olması gereken şeyler beyler. Kendinize güveniyorsanız beni çok bekletmeyin ve mesajlarınızı yazın da konuşmaya başlayalım. Her zaman kibar erkekleri sevmişimdir. Evlendikten sonra değişen çok arkadaşım da oldu. Umarım böyle olmaz benim karşıma çıkacak beyefendi.

Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Umarım başka flört siteleri arayışına girmeden bu ilanımdan aradığım kişiyi bulurum. Bana nereden yazarsanız yazın kabul ederim ben yeter ki doğru insan çıksın karşıma. Makedonya’dan bayan arkadaşlarım var sık sık gelirim orada yaşayanlar varsa onlardan da mesaj beklediğimi belirteyim ayrıca arkadaşlar. Neyse gerçekten yorulduk artık şu yaşımızda. İnsanlar çoluk çocuk sahibi oluyor ama biz daha nelerle uğraşıyoruz bu durum canımı sıkıyor. Bakalım işte ya neler getirecek bu hayat bize.

İleriye dönük beraberlik için tamam daha fazla arayış içinde olmayın. Yazın bana hemen döneyim hiç sorun değil. Ben sohbeti çok seven biriyim unutmayın. Karşımdaki adam olsun yeterli bana göre. Bunun dışında söylemek istediğim bir şey kalmadı. Gerisini uzun uzadıya sohbet ederek devam ederiz diye düşünüyorum. Olması gereken de bu zaten. Şimdilik kendinize çok iyi bakmanızı da rica ediyorum. Mesajlarınızı en kısa sürede bekliyorum ay bana ne oldu heyecanlandım şimdi.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.
Ayça 30 yaşında

Bir sonraki ilan: Romanya Evlilik İlanları

1 yorum