Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bulgaristandan evlenmek isteyen bayanlar

Nesime ben. Merhaba canlar. Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar arayanlar burada mı acaba? Çok yakınız aslında birbirimize. Bu yüzden geldim aranıza. Umarım evlilik düşünen beyler beklemeden yazar bana. Yaşım 29. Çalışıyorum burada. Güzel bir işim var, evim var. Her şeyim var desem yeridir. 2 ayda bir İstanbul’u ziyarete gelirim çok seviyorum ben ya orayı. Neyse sıra geldi evlenmeye. Yeteri kadar gezdik, tozduk ve eğlendik arkadaşlar. Söz sırası bana geliyor. Ben bu vakte kadar insanları hep anlamaya çalıştım. Kimseyi üzmedim. Karşılığında ise hep saçma sapan şeylerle karşılaştım. Neden böyle oldu diye sormayın herkesin derdi kendine işte.

Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar size uzak değil biliyorsunuz. Ya buraya alırım eşimi ya da ben gelirim o konuda bir sorun yaşamayız. Önemli olan şey her zaman iyimser kalabilmek. Ben bunu başardığımı biliyorum. Ya karşımdaki bana böyle gelmezse ne olacak onu merak ediyorum. Anlaşacağız bir şekilde. Eş seçimi yapmak çok önemli bilirsiniz. Onları da geçtim nasıl desem ki yani kalp kalbe karşı olmalı. Birisi farklı diğer farklı olsa da anlaşma yoluna gidilebilmeli işte. Bunlar olması gereken şeyler beyler. Kendinize güveniyorsanız beni çok bekletmeyin ve mesajlarınızı yazın da konuşmaya başlayalım. Her zaman kibar erkekleri sevmişimdir. Evlendikten sonra değişen çok arkadaşım da oldu. Umarım böyle olmaz benim karşıma çıkacak beyefendi.

Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Burası çok güzel ama memleketim kadar olamaz tabi ki. Haliyle nereden yazarsanız yazın kabul ederim ben yeter ki doğru insan çıksın karşıma. Yorulduk be artık şu yaşımızda. İnsanlar çoluk çocuk sahibi oluyor ama biz daha nelerle uğraşıyoruz bu durum canımı sıkıyor. Bakalım işte ya neler getirecek bu hayat bize.

İleriye dönük beraberlik için tamam daha fazla arayış içinde olmayın. Yazın bana hemen döneyim hiç sorun değil. Ben sohbeti çok seven biriyim unutmayın. Karşımdaki adam olsun yeterli bana göre. Bunun dışında söylemek istediğim bir şey kalmadı. Gerisini uzun uzadıya sohbet ederek devam ederiz diye düşünüyorum. Olması gereken de bu zaten. Şimdilik kendinize çok iyi bakmanızı da rica ediyorum. Mesajlarınızı en kısa sürede bekliyorum ay bana ne oldu heyecanlandım şimdi.

Mesaj Gönderin


İlk yorum yapan olun