Makedonya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Makedonyadan evlenmek isteyen bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Makedonya
Medeni Durum: Bekar
İsim: Şule
Yaş: 27
Boy Kilo: 159 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Merhabalar. Şule ben. 27 yaşındayım arkadaşlar. Makedonya’dan evlenmek isteyen bayanlar arayanlara geldim. Böyle Makedonya arkadaşlık siteleri aracılığı ile ilan vermek ne derece doğru onu da bilemedim ama karşıma çıkan kişiye göre değerlendireceğiz artık. Önce arkadaşlıkla başlayalım istiyorum zaten beyler. Mesaj atan yorum yapan herkese numaramı veririm. Burası uzak falan diye düşünmeyin ya çıkar geliriz ne var yani. Doğru insanı bulmanın dışında amacım yok. Evliliğe hazır mıyım orası bazen düşündürüyor beni. Ama yok olsun ya gerçekten bu süreç zorlayacak olsa ben hazırım diyebiliyorum. Bazı arkadaşlarım daha erken keyfine bak diyor, hayır ben evimin hanımı olacağım kimse kusura bakmasın. Makedonya’dan bayan arkadaş arayan varsa niyetim ciddi evlilik beyler bilmiş olun.

Makedonya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çevremde evlilik düşünen bayan arkadaşlarım çok fazla var. Onlar da böyle güzel bir ilan sitesi arıyorlardı. Önerdim ama önce ben yazmak istedim. Çünkü bunu hak ediyorum arkadaşlar. Ben bakımlı bir kadınım. Gece gündüz bakım yapmam tamam ama biraz da güzellik şart. Bu yüzden beklentim var biraz karşı taraftan. Eşim de bakımlı olmalı, anlayışlı ve güven sağlamalıdır. Evliliğin sorumluluğunu bilmesini, ailesine yuvasına sahip çıkmasını isterim. Bunların bilincinde olmanı yani eş adayım. Zaten evlenmek isteyen erkekler bu durumun farkındadırlar illaki. O sorumluluğu taşıyabilecekleri için böyle bir karar vermiş olmaları gerek. Makedonya’dan evlenmek isteyen bayanlar için ben buradayım mesajlarınızı bekliyorum beyler.

Makedonya Bayan Arkadaşlık Siteleri

Her ne kadar canımı sıkan çok şey olsa da şu hatta evlenmeden göç etmeyeceğim beyler. Yazabilirsiniz ne zaman isterseniz. Telefonum açık olacak zaten numaramı doğrudan paylaşacağım. Aksi durumda nasıl tanışacağız? Ben gezmeye bayılan biriyim. Burada ailemle yaşıyorum. Türkiye’ye geliyoruz tatile yazları. Ama şimdi tanışacağım kişiye bağlı olarak daha erken de gelebilirim. Çiftliğimiz var burada. Şimdi tam da aklınıza gelen börtü böceklerin içindeyim o kadar mutlu ve huzurluyum ki. Bizimkiler evlenme kararımı erken aldığımı düşünüyorlar ama bence tam zamanı.

Herkes aynı değil aynı karaktere sahip değil bunu biliyorsunuz zaten. Ölçüp biçeceğiz beraber. Güven vereceğiz, sevgi ve saygı çerçevesinde konuşacağız. Güzel sohbetlerin sonu hep güzel olmuştur zaten. Bu konuda kendime de size de güveniyorum arkadaşlar. Şimdi mesajlarınızı beklemeye geçiyorum büyük bir heyecanla.

Bir sonraki ilan: Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayan

Yeşim, 28 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

3 yorum