Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

Selamlar ismim Mehtap. Aslen Özbekistanlıyım. Yaşım 28. Artık bir karar aldım ben ya evlenmek istiyorum. Bu yüzden Özbekistan uyruklu kadın ile evlilik yapmak isteyenler için geldim. Bana mesajla hemen ulaşabilirsiniz unutmayın arkadaşlar. Bakımlıyım, güzelim, estetik bir bakış açım var bu hayata. Kimseye kolay kolay darılmam ama silersem bir daha aramam. Arkadaş çevrem çok olsa da bana yetmiyor arkadaşlar. Özbekistan evlilik sitesi de buldum oh şimdi rahatladım.

Özbekistan’dan evlenmek isteyen bayanlar konusunda merak ettiğiniz her şeyi yanıtlarım. Ama önce bir arkadaş bulmak gerekiyor sanırım. Ne dersiniz evlenecek adam kaldı mı? Varsa sadece buradadır zaten. Büyük bir heyecan var içimde. Biraz titiz bir kadınım ama. Daha önceleri ilişkilerim oldu arkadaşlar ama biri haricinde ciddi bir boyuta taşıyamadık süreci. Nasipte kader de ne varsa o oluyor zaten. İstemek zorlamak fayda etmiyor.

Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

Titizlikten bahsetmişken temizlik hastası sayılmam. Ama küçük takıntılarım var. Mesela benim eşim bensiz bir yere gitmemeli. Ya da bensiz yemek yememeli. Bunları yapacaksa biz neden eş olacağız ama değil mi? Biraz takıntılısın diyen çok oldu. Hatta daha önce nişanlanıyordum tam zamanında geri döndüm. Aldatılacakken anladım. Gel de titiz olma şimdi yani haksız mıyım arkadaşlar. İnsanları gözünden tanıyacak değilim. Zamanla yapacağınız sohbet gelişir, artar ve sonrasında karar verilir. Yaşım geçmeden evlenmek istiyorum anlayacağınız. Kime güveneceğim konusunda ise en ufak bir bilgim yok işte. Evlenmek isteyenler şunu bilmeli ki sadakat ve güven en temel unsurdur. Sürekli kafamızda sorunla şüpheyle yaşayacak değiliz öyle değil mi? O yüzden adam gibi adam, kadınına ailesine sahip çıkacak evi yuvası için mücadele edecek bir eş adayı arıyorum.

Özbekistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Günlerdir düşünüyorum ilan açayım mı diye. Artık buradayım bakalım neler olacak. Heyecanlı bir yapım var. Panik atak değilim be korkmayın. Biraz huzur arıyorum, yoluma yoldaş olacak bir arkadaş hepsi bu. Kıyıda biriken duygularımı yansıtacağım, aynaya bakınca onu göreceğim bir eş adayı. Çok bir şey beklemiyorum ama hayattan. Aman ya mesaj atın da gerisini konuşalım buradan şimdi şair gibi anlatmaya gerek yok.

Mesaj Gönderin


2 yorum

  1. yorumbanner