Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Nasil bayan arkadas bulurum

Kocaman bir merhaba. Adım İrem. Buraya nasıl bayan arkadaş bulurum sorunuza yanıt vermek için geldim. Aslında çok kolay bir süreç lakin güven kalmadı insanlarda. Bu arada benim yaşım 21 oldu be. Büyükşehir yorgunluğunu yaşamaya devam ediyorum. Artık sakinleşmem lazım. Yakışıklı bir aday aramıyorum, güven verecek ve beni sevgisiyle şaşırtacak bir bey lazım bu hayata.

Nasıl bayan arkadaş bulurum diyenler yazsın bana ne bekliyorsunuz? Buradayım her dakika. Reelde hayat kalmamış artık sanaldan devam edeceğim. Arkadaşlarımı buradan bulup öyle hayal kuracağım. Belki ciddi bir süreç başlar kim bilecek ki bunu ama önce sosyal arkadaşlık. Yaşam standartlarım gayet yerinde. Onun dışında çok hareketli değilim ama akşamları gezmeye bayılırım. Eve girme deseler girmem yani o derece. Tek yaşıyorum bu arada bir ara yurt dışı ile ilgili planlarım vardı ama ondan da vazgeçtim gibi.

İnternetten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum?

Genel itibariyle internet çağındayız. Bu durum insanlara olan güveni sarsabiliyor. İşte bu yüzden önce telefon ile sohbet etmek bana mantıklı geliyor. Bu sayede birbirimizi daha iyi tanırız sanki ne dersiniz beyler? Bana yazacak olan herkese dönüş yapacağım şüphesiz. Peki nasıl karar vereceğim? Önce sohbet dili sonra yazı diline bakarım. Ben kibar adamları çok severim. Birde romantik olursa tadından yenmez valla. Erkek kadın ruhundan anlamalı ayrıca. Gerisi yalan. Parası varmış yokmuş beni ilgilendirmez. Tipine de bakmam yani. Bana sevgi olarak duygu olarak ne verir onunla ilgilenirim. Güzellik yakışıklılık gelip geçici şeyler. Beni mutlu etsin yeter gerçekten benim için. Benim gibi sevgili arayan vardır illaki öyle değil mi?

Nasıl bayan arkadaş bulurum sorusuna bir diğer yanıt sadece burası bence. Her mesaj atana döneceğimi söylemiştim. Whatsapp üzerinden başlar gideriz işte. Benim gibi narin bir kızı nerede bulacaksınız ki başka. Her neyse arkadaşlar bunlara aramızdaki sohbette devam edelim derim. Kıskanç bir yapım var ondan sonra nasıl desem biraz da tutucuyum. Erkek arkadaşımı sevdiğim insanı kıskanırım asla paylaşmak istemem. Yani oraya buraya gitme demem ama bensiz de arkadaşımı bir yere bırakmam hani. Yaparız en güzel aktiviteleri ondan yana sorun yok yeter ki yanımda kalmaya söz versin, beni hiçbir şekilde yalnız bırakmasın.

Mesaj Gönderin


1 yorum

  1. yorumbanner