Yurt Dışı Bayan Arkadaş

Yurt disi bayan arkadas
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Evet ben geldim. Yurt dışı bayan arkadaş arayanlar için buradayım. Senem ismim. Güzel günler görmenin hayaliyle yaşıyorum. Avrupa’da hayat güzel falan ama yalnızlık çok kötü arkadaşlar ya. Elbette bunu yaşayan bilir fakat ama ben bıktım artık. Şimdi dersiniz Yurt dışı bayan arkadaş ilanları var onlar böyle düşünmüyor. Beni ilgilendirmez ki ben kendime bakarım. İnanın sosyal anlamda tek başımayım. Yurt dışından arkadaş edinme noktasında bana mesaj yazabilirsiniz bu konuda sorun yok yeter ki kafa yapımız uyuşsun beyler. Evet maddi anlamda sorun yok, aile şirketimiz var burada geçiniyoruz ama çevremde Türk olarak öyle güveneceğim biri yok. Hep yabancı çevre ve bunlarla bir program da yapamıyorum. O yüzden aşık olacağım biri çıkarsa hiç kaçırmam ki. Yaşım 28 bu arada ve neredeyse evlilik çağına geldik yani.

Yurt Dışı Bayan Arkadaş İlanları

Genel olarak özelliklerimden bahsedeyim mi peki? Ben inançlı, güzel, bakımlı ve sempatik bir kadınım. Karşımdaki erkeğin de böyle olmasını isterim herhalde ama beklentilerim büyük değil. Sadece mutluluk için çıktım ben yola. Bu durumda neler yaşanır neler olur bilemem arkadaşlar. Sizler de yazın bana beklentilerinizi bakalım karşılayacak mıyım? Bazı arkadaşlarım yurt dışında havalısın falan diyor bana ama alakası yok. Ayrıca aklınızdaki ilişki nasıl bir ilişki türü arkadaşlar? Günlük bayan mı arıyorsunuz? Yoksa uzun süreli bir arkadaşlık ilişki türü mü? Ben günlük erkek arkadaş aramıyorum uzun süreli ilişkilerin kadınıyım ben bilesiniz.

Yurtdışı Bayan Whatsapp Numaraları

Ne yapayım şartlar bunu gerektiriyor ama ben kimseye üstten de bakmadım yani. Bunun dışında mevcuttaki arkadaşlarım bana yetmediği için ilan açtım. Ne varsa bizimkilerde var ya. Yabancı arkadaş edinemiyorum, güvenemiyorum ben.

Arkadaşlar sürecin şu şekilde ilerlemesini istiyorum aslında önce Whatsapptan sohbet edelim tanışalım. Birbirimizi daha iyi anlar daha net oluruz diye geçiyor aklımdan böyle bir şeye ne dersiniz? Bu konuda tamamsak numaramı da sadece yorum bırakanlara ve mesaj atanlara vereceğim. Hayırlısı olsun diyorum. İnanın ben gerçekten neredeyse sevgiye muhtaç biri olarak yaşıyorum. İşte bunu bitirmek lazım. Bunun içinde en uygun yer burası ve bu da sizler sayesinde olacak. Küçük görmem insanları ve herkese de yanıt veririm o konuda sorun yok. Havalı biri olmadığımı arkadaşlarım da görsün.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

7 yorum

  1. Merhaba Fransa’dan yazıyorum sizinle tanışmak istiyorum telefonum veriyorum mümkünse Whatsapp üzerinden konuşalım birbirimizi tanıyalım.

Daha Fazla Yorum