40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 yas ustu evlilik sitesi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Medeni Durum: Bekar
İsim: Esra
Yaş: 44
Boy Kilo: 167 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

40 50 yaş bayan arkadaş arayanlar burada mı acaba? Buradaysa hepsine selamlarımı iletiyorum ben Esra arkadaşlar. 40 yaş üstü evlilik sitesi arıyordum ne zamandır oh be diyorum şimdi. Artık bu süreçte ne kadar iyimser olduğumu görebiliyorum. Çünkü mutluyum ve huzurluyum. 40 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar gibi sanırım ben de biraz yoruldum bu süreçten. Karşıma doğru düzgün biri çıksın yuva kurayım istiyorum ama bu kadar mı zor bu süreç anlayamadım. İnancım tam ve aradığım kişiyi bulmadan da buradan ayrılmayacağım orası kesin beyler.

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi 

40 50 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar inanın huzurdan mutluluktan başka bir şey aramıyordur benim gibi. Gerçek hayatta da bir çok fırsat önüme geldi desem yeridir ama nasıl desem bir türlü o elektriği alamadım. O yüzden orta yaş evlilik siteleri üzerinden denemek istedim bir de şansımı. Genel anlamda kendimden bahsedecek olursam; insanlara karşı ilgiliyim. Kimseyi kolayca kıramam ve üzemem. Beni üzene de her zaman sesimi çıkarırım. Gerçek bir kişilik sahibi olan erkek eş adaylarının yazmasını bekliyorum anlatabildim umarım. Evet, biliyorum bu süreç çok uzun ve yorucu. Ama ne bileyim ya. Yaş 44 olunca artık yalnız kalmak istemiyor insan. Yaşıtlarımın neredeyse tamamı evli. Bu yüzden ben kendimi iyi hissetmiyorum. Evet, daha önce evlenmemiş olabilirim falan ama sıkmaya başladı beni bu durum. Canımın sıkıldığı zamanlarda da beni mutlu edecek şeylerle uğraşırım bir nevi kendimi meşgul ederim yani.

40 50 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

Buranın havası beni geriyor bazen. Şimdi gelelim kriterlerime. Söylemiştim yaşım 44 arkadaşlar yaş ilerledikçe sanırım insan bazı şeylerde daha rahat oluyor. Mesela eskisi gibi çok kıskanç değilim ve eş adayımın da aşırı kıskanç olmasını istemem. Her şeyi zamanında konuşan biriyle arkadaş olarak başlamak istiyorum. Evlilik kararı almadan önce iyice tanımak lazım haliyle. Konu hakkında daha fazla konuşmak için biraz zamana ihtiyacımız gerekiyor aslında. Her neyse bunları konuşur çözeriz. Kolay şeyler ama ilk süreç çok önemli unutmayın. 40 yaş üstü evlilik sitesi sayesinde aradığım kişiyi bulacağımı düşünüyorum. Her zaman ve her yerde mutlu olmanın derdindeyim ben.

40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar orta yaş kadın evlilik ilanları sayesinde çok kişi bir araya geldi unutmayın. Bunların her biri mutludur ben inanıyorum. Ama insan yine de güvenemiyor bazen. Her zaman mutluluk dolu bir hayatım olsun istemişimdir. Belki sonra olacak ama en kısa zamanda bu sürecin sonlanması gerekiyor. Bir kadın yalnızlıktan her zaman sıkılır arkadaşlar bunun bilincinde olalım. Kendinizi bana tanıtın önce. Sonrasına bakarız. Sohbet muhabbet derken bir şekilde kaynaşırız gibi. Tam olarak anlayamasam da bendeki sorunu, biliyorum ki her şey yalnızlıktan. Şimdi hemen mesajlarınızı beklemeye başladım bile. Görüşmek dileği ile.

Bir sonraki ilan: 50 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Nurseli, 50 yaşında

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Selamlar Esra hanım her şekilde size katılıyorum sizi çok iyi anladım çünkü aynı mutlulukları arzuluyoruz bir iletişim kurabilirsek bunu görebileceksiniz.

  2. Merhaba 53 yaşındayım, İstanbul’da kızım ile birlikte yaşıyorum. Eşim iki sene önce kanserden vefat etti. Yeni emekli oldum. Umarım görüşüp konuşuruz. İyi günler Esra

Daha Fazla Yorum