40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

40 yas ustu evlilik sitesi

İyi günler olsun herkese. 40 yaş üstü evlilik sitesi arıyordum ne zamandır oh be diyorum şimdi. Artık bu süreçte ne kadar iyimser olduğumu görebiliyorum. Çünkü mutluyum ve huzurluyum. Orta yaş evlilik siteleri karşıma birçok kez çıktı lakin aradığım kriterlere uygun birini bulamadım. 40 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar gibi sanırım ben de biraz yoruldum bu süreçten. Artık kendime uygun biriyle yoluma devam etmek istiyorum. Genel anlamda kendimden bahsedecek olursam; insanlara karşı ilgiliyim. Kimseyi kolayca kıramam ve üzemem. Beni üzene de her zaman sesimi çıkarırım. Gerçek bir kişilik sahibi olan erkek eş adaylarının yazmasını bekliyorum anlatabildim umarım. Evet, biliyorum bu süreç çok uzun ve yorucu. Ama ne bileyim ya. Yaş 44 olunca artık yalnız kalmak istemiyor insan.

40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Yaşıtlarımın neredeyse tamamı evli. Bu yüzden ben kendimi iyi hissetmiyorum. Evet, daha önce evlenmemiş olabilirim falan ama ne bileyim işte süreç beni sıkmaya başladı. Canımın sıkıldığı zamanlarda hemen farklı bir memlekete gider hava alırım. Buranın havası beni geriyor bazen. Şimdi gelelim kriterlerime. Arkadaşlar ben çok kıskanç olmayan, her şeyi zamanında konuşan biriyle arkadaş olarak başlamak istiyorum. Evlilik kararı almadan önce iyice tanımak lazım haliyle. Konu hakkında daha fazla konuşmak için biraz zamana ihtiyacımız gerekiyor aslında. Her neyse bunları konuşur çözeriz. Kolay şeyler ama ilk süreç çok önemli unutmayın. 40 yaş üstü evlilik sitesi sayesinde aradığım kişiyi bulacağımı düşünüyorum. Her zaman ve her yerde mutlu olmanın derdindeyim ben.

40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar orta yaş evlilik siteleri sayesinde çok kişi bir araya geldi unutmayın. Bunların her biri mutludur ben inanıyorum. Ama insan yine de güvenemiyor bazen. Her zaman mutluluk dolu bir hayatım olsun istemişimdir. Belki sonra olacak ama en kısa zamanda bu sürecin sonlanması gerekiyor. Bir kadın yalnızlıktan her zaman sıkılır arkadaşlar bunun bilincinde olalım. Kendinizi bana tanıtın önce. Sonrasına bakarız. Sohbet muhabbet derken bir şekilde kaynaşırız gibi. Tam olarak anlayamasam da bendeki sorunu, biliyorum ki her şey yalnızlıktan. Şimdi hemen mesajlarınızı beklemeye başladım bile. Görüşmek dileği ile.

Mesaj Gönderin


İlk yorum yapan olun