50 60 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

50 60 Yas ustu Evlenmek isteyen Bayanlar

Dul 50 60 arası evlenmek isteyen bayanlar ilanımdan herkese selamlar Nurseli adım. 50 yaşında boşanmış bekar bir bayanım. 50 yaş üstü evlilik sitesi olarak burayı görünce hemen ilan vermek istedim. Ailemle yaşıyordum ama ayrı bir eve çıkmanın, yalnız yaşamanın zamanı geldi diye düşünmüştüm. Oda umduğum gibi olmadı ne yazık ki. Ortalama 3 senedir yalnız yaşıyorum. 60 yaş üstü evlilik sitesi için burada bir kaç ilan görünce hoşuma gitmedi değil. Hala ilerisi için ciddi düşünen birilerini görmek beni mutlu etti.

Ben hayatıma yeni bir sayfa açtım ve ilerliyorum. Taliplerim çok oluyor ama sıkıldım cidden. Doğru insanı bulmak için vakit harcıyorum kısmet artık. Fakat bazen öyle insanlar çıkıyor ki insanın karşısına çileden çıkmamakta elde değil. Yakın zamanda bir arkadaşım 50 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar üzerinden bir ilan verdi. 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar ilanına öyle saçma sapan şeyler yazdılar ki ilanı sildirmek zorunda kaldı. Umarım ben de bu tarz şeylerle karşılaşmadan aradığım hayat arkadaşımı bulurum. Bir kere yalancı olmayacak erkek, her zaman dürüst kalacak. İnsanı sevecek, vicdanı olacak. Başka türlü evlenemem.

Kadına değer veren bir erkek zaten 10 numara adamdır, başımın üzerinde de yeri vardır. Kafası estiğinde gitmeyecek, yanımda duracak, atışsak da tatlı atışıp konuyu kapatacak. Ya şu dünyaya bir defa geliyoruz sonuç olarak bu neyim havası neyin tantanası? Kusura bakmayın biraz sert çıktım sanki ama lütfen beni de anlayınız. Ben kendi ayaklarımın üzerinde durabilen biriyim ayrıca. Kimseye minnetim yok arkadaşlar. Neyse şimdilik bunlarla idare edin de mesaj attıktan sonra sohbete başlarız. Yine de benim ümidim var peki sizin var mı? O halde mesajlarınızı heyecanla bekliyorum.

50 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

50 yaş üstü evlilik sitesi

Selamlar. Gonca benim adım. 50 55 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar sitesi bende bir ilan bırakayım dedim. Belli mi olur belki aradığım kişi aradığım mutluluk buradan gelir. Bu tarz bir yeri uzun zamandır arıyordum. 56 yaşında kadın olarak buradayım arkadaşlar. Bu konuda bana çok soru geliyor ama şu an sormayın. Niyeti ciddi olanlar var burada bunu da bildiğim için geldim. 55 yaş üstü hayat arkadaşı arıyorum benim de niyetim bu arkadaşlar. Maaşım var, arabam ve evim var. Rahat bir yaşama sahibim anlayacağınız. Lakin yalnızlık iyi değil işte. Bu konuda yanımda olacak bir arkadaş ile tanışmak istiyorum.

Hayat doluyum aslında. Güvenirim insanlara, onların da bana güvenmesini isterim. Gerisi biraz da heyecan dolu olmalı. Son dönemlerde insanların yalnızlaştığını fark ettim. Sizce de öyle değil mi? Gerçekten ne güven kalmış ne başka bir şey. Böyle hayat da yaşanmaz haliyle. Tüm bu nedenleri sıraladığım zaman kendime yeterince zaman ayırmışım iyi ki. Ama yalnızlık bana göre değil. Bana mesaj atmak isteyen dul ya da olmayan fark etmiyor, anlayışlı beyleri beklerim.

45 50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bizim gibi bayanlar hayata dair hedeflerini tutturmuştur aynı benim gibi. Hafta sonları gezer, bazen balık bile tutar. Ben ise kitap okumayı seven, insanlarla iletişimi kuvvetli olan bir kadınım. Ama çok bakımlıyım. Güzellik merkezim var bu arada. Nasıl güzel olduğumu artık siz düşünün yani. Neyse lafı daha fazla uzatmadan mesajlarınızı beklemeye başladım bile.

60 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

60 yaş üstü evlilik sitesi

İyi günler arkadaşlar. Duygu adım. Saygılı beylere buradan kocaman bir selam göndermek istedim. Çünkü evleneceğim adam saygılı olsun yeterli. Diğer beklentilerim sevgi, dürüstlük. Saygı olduktan sonra bunlar çok kolay zaten kendiliğinden ortaya çıkıyor. Hiç sorun değil güzelmiş, çirkinmiş. Ben görünüş konusunda ayrım yapmam. Benim güzelliğim ikimize de yeter yani.

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ben 63 yaşındayım. Daha önce hiç evlenmedim. İyi mi yaptım kötü mü onu da bilemiyorum tabii ama ufakta olsa bir pişmanlık söz konusu bende. Doğru insanı bulana kadar da niyetim yok. Oturup konuşmak mesele değil, gerçekten yalan söylemeden ilerlemek gerekiyor. Pek çok insanın huyu evlendikten sonra ortaya çıkıyor. Bu durum can sıkıcı oluyor işte. En başından herkes huyunu anlatacak bana göre. İyi veya kötü huylarını söyleyecek. Sonradan sevgi kaybı da yaşanıyor nasıl oluyorsa. Yakın bir arkadaşım evlendi 1-2 sene çok mutluydu. Sonra eşi demiş ki ben soğuyorum, sevgim azaldı.

Saçma sapan şeylerle vakit kaybetmem kapıyı çeker giderim ben böyle bir söz duysam. Kendimi yeteri kadar anlattığımı düşünüyorum arkadaşlar ve sözü size bırakıyorum. Mesajlar gelsin tek tek dönüş yapacağım o kısmı düşünmeyin siz.

Dul 50 60 Yaş Arası Evlenmek İsteyen Bayanlar

Dul 50 60 Yaş Arası Evlenmek isteyen Bayanlar

Dul 50 60 arası evlenmek isteyen bayanlar ilanımdan selam herkese. Evlilik güzeldir güzel olmasına da doğru insanı bulursanız geçerli bu. Yaşım 55. Dul bir bayanım. Estetik merkezinde çalışıyorum. Şimdi diyeceksiniz bu kadının yüzü gözü estetiktir. Ee biraz oynadık tabi kendimizle güzel kalmak için. Gören diyor 30 yaşındasınız sanırım. Neyse bunları özelden konuşuruz. Beni gördükten sonra gerçekten daha iyi anlaşacağımızı düşünüyorum.

Amacım kimseyi ne kırmak ne de üzmek değil tabi ki. Sadece iyi insanla karşılaşmak istiyorum. İkinci evliliğim olacak arkadaşlar. Bu nedenle ilk hatayı yapmam. Yani tanımadan evlenmem. Yeteri kadar tanımadığınız zaman ilk fırsatta üzüyorlar. Bunu bir kez yaşadım daha yaşamam. İşi gücü olan, kendine bakan, adam gibi adam olan herkes yazabilir bana. Adamlıktan kastım efendi, dürüst, güvenilir kişiler. Harbiden bıktım ben bu tür saçmalıklardan. Hayatım normal bir şekilde devam etsin artık. Gereksiz hallerle uğraşamam ben. Sevgi arıyorum anladınız mı? Önce sevgi gösteren ama sonra kendini belli eden erkekler merhaba bile demesin lütfen. Ha tamam herkese şans vermek lazım ama önce kendinizi bir tanıtın da ona göre sohbete başlayalım.

Bir sonraki ilan: Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Gülsu ciddi evlilik arıyor

Mesaj Gönderin


4 yorum

  1. yorumbanner
  2. Duygu hanım selamlar ben Denizli’den 67 yaşındayım ben eşim vefat etti 49 sene beraber yaşadık hiç bir birimize kötü söz söylemedik çok zor yalnız kalıyorum bir sigaram var başka kötü alışkanlığım yok 2 evladım var onlarda evli.

  3. Merhabalar işletme bölümü mezunuyum kamuda çalışıyorum renkli gözlü kumral bekarım. Temiz ve güzel giyinmeyi severim kişisel temizliğime önem veririm sakin bir yapıya sahibim. Dürüstlük olmazsa olmazımdır ille de aşk diyenlerdenim temiz aile olacak evine eşine sahip çıkacak bayan taliplerimi arıyorum nereli olursa olsun yeter ki temiz insan olsun