Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hollandadan evlenmek isteyen bayanlar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Hollanda
Medeni Durum: Bekar
İsim: Menekşe
Yaş: 28
Boy Kilo: 166 / 51
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik

Menekşe benim adım arkadaşlar herkese iyi günler bol sohbetler dilerim. Hollanda evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimizi aldık çünkü yaşım artık 28 oldu. Biraz geç kaldığımı söylesem yeridir ama olsun canımız sağ olsun. Bu noktada kendime olan güvenim de sonsuz. Tabi ki bazı şartlarım falan var. Yani kriter diyelim bunlara. Umarım kabul görür, görmese de sorun yok arkadaşlar. Gelelim şimdi asıl meseleye. Beyler ben gayet bakımlı biriyim. Bu süreçte can sıkıntım olsa da yalnız kalmak bana göre değil onu anladım. Hollanda bedava arkadaşlık siteleri üzerinden birkaç kişiyle tanıştım fakat niyetleri ciddi değildi. Buranın insanı biraz tuhaf arkadaşlar. Evliliklere pek önem verdikleri söylenemez. O yüzden çok fazla sayıda Hollandalı dul bayanlar var. Benim için en iyisi kendi milletimden biriyle evlenmek. O yüzden Hollanda evlilik sitesi bularak evlilik ilanımı oluşturmak istedim. Aksi halde flört etme gibi düşüncem yok. Niyetim ciddi yani anlayacağınız. Şimdi kriterlerime geçiyorum.

Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

İlk olarak Hollanda bayan evlilik ilanları arayışınız neden var? İkincisi buraya yerleşmeyi düşünüyor musunuz? Şahsen ben hayatımın geri kalanını burada sürdürmek ve burada devam ettirmek istiyorum arkadaşlar. Bazen düşünüyorum sanki kısmetim hiç yokmuş gibi. Ama bu talihsizliği burada kırmaya geldim anlatabildim mi? İşte bu nedenle bana mesaj atacak olan herkese dönüş sağlayacağım. Şansımı denemek istiyorum arkadaşlar. Güzellikse bende var, iyilikse o da var. Eksik olan ne anlayamıyorum işte. Bunun dışında var olan heyecanlarım bitsin istemiyorum. Of ya biraz canım sıkılsa da buradan kendimi yeteri kadar ifade edeceğimi düşünüyorum.

Hollanda Evlilik Sitesi

Süreç uzun beyler, biraz tatlı bir telaş olacaktır. Canımız sıkılmasın yani. Hollanda evlenmek isteyen kadınlar her zaman her yerde kendini gösterir. Hem fizik hem de diğer özelliklerimiz iyidir yani. Bunlar önemsiz görünebilir asıl konu anlaşabilmek. Güzel bir şekilde zaman geçirmek. Emin olun hepsi düzelecektir arkadaşlar. Son zamanlarda yalnız kalsam da kısmetim bana gelecektir inanıyorum. Kısmetse olur dedim bu yaşıma kadar. Bu arada çalışan biriyim, kendi iş yerimiz var ailecek yönetiyoruz. Durumlar iyi yani. Türkiye’ye de ara sıra geliyoruz. Önemli olan mutluluk değil mi arkadaşlar siz konuşun biraz da. Her neyse artık tüm sözü size bırakarak aranızdan ayrılıyorum. Buyurun mesajlar yorumlar gelsin tek tek dönüş yapmak istiyorum. En kısa sürede görüşmek umuduyla.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Merhaba benim ismim Yavuz daha önce bir kez evlilik yaptım ve 6 yıl aradan sonra ayrıldık evlenme ve ayrılma sebeplerimi eğer merak yada öğrenmek isterseniz ayrıca anlatırım. Kendimden bahsedecek olursam 29 yaşındayım 1.78 boyundayım 72 kilodayım düzgün göze hoş görünen bir vücut tipim var genel olarak yüzümde karşı cins tarafından beğenilir elbette ki bunlar gelici geçici ve değişici şeylerdir lise mezunuyum asgari ücretle çalışan birisiyim şimdilik anlatmak istediğim bunlar eğer mesajım dikkatini çekerse daha detaylı tanışabiliriz

  2. Selamlar bende Belçika’dan yazıyorum size önce iletişim kurabilirsek bir kaç defa birbirimizle ortak buluşacağımız bir yerde zaman geçirebilirsek sohbet ve nezaket kuralları içinde bu zaman dilimi içinde iki taraf da ilişkinin ileriye gidebileceğini görebilir bence beraber bir sonraki adım için karar verebiliriz bence tekrar