Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hollandadan evlenmek isteyen bayanlar

Menekşe benim adım arkadaşlar herkese iyi günler bol sohbetler dilerim. Hollanda evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimizi aldık çünkü yaşım artık 28 oldu. Biraz geç kaldığımı söylesem yeridir ama olsun canımız sağ olsun. Bu noktada kendime olan güvenim de sonsuz. Tabi ki bazı şartlarım falan var. Yani kriter diyelim bunlara. Umarım kabul görür, görmese de sorun yok arkadaşlar. Gelelim şimdi asıl meseleye. Beyler ben gayet bakımlı biriyim. Bu süreçte can sıkıntım olsa da yalnız kalmak bana göre değil onu anladım. İşte bu nedenle aranızda olmaya devam edeceğimi düşünüyorum. Her neyse sohbetimiz daim olsun. Kriterlerimden bahsetmek istiyorum o halde.

İlk olarak Hollanda evlenmek isteyen bayanlar dediğiniz zaman olay burada biter. Ben evlenmeye geldim açıkçası. Her ne kadar çekimser kalsam da ne bileyim ya beyler aslında kısmetim hiç yokmuş gibi. Ama buradan kırmaya geldim anlatabildim mi? İşte bu nedenle bana mesaj atacak olan herkese dönüş sağlayacağım. Şansımı denemek istiyorum arkadaşlar. Güzellikse bende var, iyilikse o da var. Eksik olan ne anlayamıyorum işte. Bunun dışında var olan heyecanlarım bitsin istemiyorum işte. Of ya biraz canım sıkılsa da buradan kendimi yeteri kadar ifade edeceğimi düşünüyorum.

Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Süreç uzun beyler, biraz tatlı bir telaş olacaktır. Canımız sıkılmasın yani. Hollanda evlenmek isteyen bayanlar her zaman her yerde kendini gösterir. Hem fizik hem de diğer özelliklerimiz iyidir yani. Bunlar önemsiz görünebilir asıl konu anlaşabilmek. Güzel bir şekilde zaman geçirmek. Emin olun hepsi düzelecektir arkadaşlar. Son zamanlarda yalnız kalsam da kısmetim bana gelecektir inanıyorum.

Kısmetse olur dedim bu yaşıma kadar. Bu arada çalışan biriyim, kendi iş yerimiz var ailecek yönetiyoruz. Durumlar iyi yani. Türkiye’ye de ara sıra geliyoruz. Bakalım ya kalıcı gelebilirim evlilik falan olursa. Ya da damat beyi burada ağırlarız yani sorun yok. Önemli olan mutluluk değil mi arkadaşlar siz konuşun biraz da. Her neyse artık tüm sözü size bırakarak aranızdan ayrılıyorum. Buyurun mesajlar yorumlar gelsin tek tek dönüş yapmak istiyorum. En kısa sürede görüşmek umuduyla.

Mesaj Gönderin


2 yorum

  1. Merhaba benim ismim Yavuz daha önce bir kez evlilik yaptım ve 6 yıl aradan sonra ayrıldık evlenme ve ayrılma sebeplerimi eğer merak yada öğrenmek isterseniz ayrıca anlatırım. Kendimden bahsedecek olursam 29 yaşındayım 1.78 boyundayım 72 kilodayım düzgün göze hoş görünen bir vücut tipim var genel olarak yüzümde karşı cins tarafından beğenilir elbette ki bunlar gelici geçici ve değişici şeylerdir lise mezunuyum asgari ücretle çalışan birisiyim şimdilik anlatmak istediğim bunlar eğer mesajım dikkatini çekerse daha detaylı tanışabiliriz