Gitmelerden Bıktım Usandım

Gitmelerden biktim usandim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Bol muhabbetler diliyorum. Didem benim ismim. Arkadaşlarım kısaca Didoş derler, aslında pek de kısaltılmış bir sözcük değil. Neyse takıldığım şey bu değil beyler konuya girmek istiyorum. Ben artık terk edilmelerden bıktım. Ya adam gibi başlasın ya da hiç olmasın diyorum. Bu arada evlilik için çok ama çok erken. Benim yaşım 27. Ciddi düşünenler elbette olacaktır ama şimdiden belirtmek istiyorum tekrar.

Evlenmek değil amacım burada iyi bir arkadaş bulmak. Vakit çok hızlı geçiyor ama yalnız geçiyor neye yaradı? Yalnız değilim ama erkek arkadaşım da yok neye yaradı? Umarım beni anladınız beyler. Şöyle hem kanka hem dost diyebileceğim arkadaşlar bana yazarsa çok mutlu olurum. Keza ben yalnızlıktan nefret eden bir kızım.

Gencim, güzelim çok şükür. Ama hayat çok hızlı ilerlediği için neredeyse evlenecek yaşa doğru ilerliyorum. Bu olmadan arkadaş edinmem lazım işte. İşim var, çalışıyorum, akşamları genelde tek takılıyorum kafede kahvemi içip evime gidiyorum falan filan yani. Bunları artık erkek arkadaşımla beraber yapmak istiyorum işte.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum