Her Şey Nasip İşi

Her sey nasip isi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ankara
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nazlı
Yaş: 30
Boy Kilo: 168 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Muhasebe

İyi günler arkadaşlar. Ben Nazlı. 30 yaşındayım. Ciddi bir görüşme yapmak istiyorum. Yani ciddi düşünüyorum. Herkes çok iyi bilir ki evlenmek nasip işidir. Kaderinizde ki insan bir anda farklı yerlerden çıkıp gelebilir. Ben buradan şansımı denemek istedim. Çalışan bir bayanım. Ayaklarımın üzerinde durmayı başardım. Şimdi de hayatımı birleştireceğim adamı aramaya çıktım. Bundan önce ciddi arkadaşlıklarım oldu ancak sonuca ulaşamadım. Şimdi kararımı verdim ve yaşımın getirdiği sorumluluğu üstlenerek kısmetimi arıyorum.

Dürüst, kararlı, saygılı ve sevgi dolu insanlarla konuşmak istiyorum. Adaylarımı seçerken bu kriterlere çok fazla özen gösteririm. Yüreğime dokunamayan olursa ne yazık ki diğer adaylarla sohbet ederek doğru kişiyi bulmaya çalışırım. Şimdiden iyi şanslar herkese. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim. Bende biraz huysuzluk var.

Hangi konuda derseniz. Seçiciyim arkadaşlar. İnsanların türlü alışkanlıkları olabilir. Benim dikkat ettiğim ilk şey saygıdır. Bir bayana saygısı olmayanın dünyaya saygısı olmaz. Bu kendimi yüksekten görmek falan değil. Sosyal arkadaşlarımda da bu kriteri ararım yani. Ama ciddi düşüneceksek daha dikkatli davranmakta yarar var.  Neyse fazla da uzatma derdinde değilim varsa Ankara’dan evlenmek isteyen bayanlar ile tanışmak isteyen beyler buyursun mesaj göndersinler. Hoşça kalın.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

4 yorum

  1. Öncelikle merhaba ismin Bilal Erzurum da yaşıyorum yaşım 23 sarışın tenliyim 1.80 boyundayım saygı sevgi çerçevesinde mutlu huzurlu ciddi arkadaşlık yapmak istiyorsan sonuna kadar yanında olurum düşünürsen ulaşabilirsin iyi geceler dilerim

  2. Merhaba Nazlı hanım ben İsmail Ankara’da ailemle birlikte yaşıyorum boyum 178 yaşım 40 bekarım hiç evlenmedim kamu kurumuna bağlı çalışıyorum bende artık yalnızlıktan sıkıldım ve bana hayat arkadaşı olacak ve her zaman yanımda olacak her şeyi paylaşabileceğim bir eş arıyorum niyetim ciddi evlilik mutlu bir yuva kurmak istiyorum

  3. Selam öncelikli sizin gibi güzel bir bayan ile tanışmak için biraz heyecanlı olduğumu söylemek isterim. Herkesin kendine özgü kriterleri vardır. Benim kriterim, saygı, sevgi ve doğruluk sizde de bu vasıfların olduğunu düşünüyorsanız tanışmak isterim. Zaten birbirimizi tanıdıktan sonra kişilerin gerçekçiliği ortaya çıkar. 39 yaşındayım Ankara’da yaşıyorum ailem ile birlikte. Devlet kurumunda çalışıyorum. Maddi yönden iyi durumdayım. Düzgün bir insanla evlenmek istiyorum ama beni gerçekten sevip anlayacak bir insanla. Hayatı dolu dolu yaşamayı seven biriyim. 1.82 boyunda, 90 kiloda, esmer, buğday tenli, kahverengi gözlü, spor yapmayı, kitap okumayı, gezmeyi, doğada yürümeyi, bisiklet sürmeyi, sinema, tiyatro, gibi etkinliklere katılmayı seven biriyim. Ararsanız tanışmak isterim, sizi iyi günler dilerim.