Huzurlu Bir Dost Yok mu?

Huzurlu Bir Dost Yok mu
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Kolay gelsin iyi günler, güzel sohbetler. Ayça benim adım. 38 yaşındayım. Dul ve güzel bir bayanım. Arkadaşlık kurmak için buradayım aslında. Güzel bir arkadaşınız oldu mu hiç? Sanmam benim kadar olsun. Tamam biraz kendimi övücü konuşmalarla başladım kusura bakmayın ama gerçekler böyle ne yapayım? Şimdi gelelim asıl meseleye. Dostluk ne güzel şey değil mi arkadaşlar?

Nasıl desem böyle yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyor. Beraber sinemaya gitmek, gezmek ve tozmak. Çok özlediğim şeyler bunlar. 5 senedir dul olduğum için hayatımda bir dost edinmek istemedim. Ama artık zamanı gelmiş ya. Aynaya baktım dün. Çok da bir şey kaybetmediğimi gördüm. Bunun dışında huzur getirecek bir adam arıyorum ben.

Şu gönlümü sakinleştirecek birisi vardır ama işte ne zaman denk gelir asla bilemiyoruz. Neyse çok uzatmanın anlamı yok. Ben buradayım zaten. Mesajlara telefon numaram ile dönüş yaparım. Başka türlü yakın arkadaşlık kuramayız. Zaten son zamanlarda canım acayip sıkılıyor şimdi bir de buradan arkadaş bulamazsam tam bitiririm kendimi duygusal anlamda.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

5 yorum

  1. Merhaba Ayca hanım ben Almanya’da yaşayan bir beyim yaşım 48. Sizi yakından tanıma fırsatım olabilir mi? Benimle hayata yeniden başlamaya ne dersiniz? Eğer niyetiniz ciddi bir beraberlikse beni arayabilirsiniz.

Daha Fazla Yorum