Huzurlu Bir Dost Yok mu?

Huzurlu Bir Dost Yok mu
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ankara
Medeni Durum: Dul
İsim: Ayça
Yaş: 38
Boy Kilo: 169 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Kolay gelsin iyi günler, güzel sohbetler. Ayça benim adım. 38 yaşındayım. Dul ve güzel bir bayanım. Arkadaşlık kurmak için buradayım aslında. Güzel bir arkadaşınız oldu mu hiç? Sanmam benim kadar olsun. Tamam biraz kendimi övücü konuşmalarla başladım kusura bakmayın ama gerçekler böyle ne yapayım? Şimdi gelelim asıl meseleye. Dostluk ne güzel şey değil mi arkadaşlar?

Nasıl desem böyle yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyor. Beraber sinemaya gitmek, gezmek ve tozmak. Çok özlediğim şeyler bunlar. 5 senedir dul olduğum için hayatımda bir dost edinmek istemedim. Ama artık zamanı gelmiş ya. Aynaya baktım dün. Çok da bir şey kaybetmediğimi gördüm. Bunun dışında huzur getirecek bir adam arıyorum ben.

Şu gönlümü sakinleştirecek birisi vardır ama işte ne zaman denk gelir asla bilemiyoruz. Neyse çok uzatmanın anlamı yok. Ben buradayım zaten. Mesajlara telefon numaram ile dönüş yaparım. Başka türlü yakın arkadaşlık kuramayız. Zaten son zamanlarda canım acayip sıkılıyor şimdi bir de buradan arkadaş bulamazsam tam bitiririm kendimi duygusal anlamda.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

  1. Nasılsınız Ayça hanım sizinle tanışmak isterim bende Ankara’da yaşıyorum 48 yaşındayım boyum 1.74 kilom 80 emekliyim kendi evimde yalnız yaşıyorum eşimden ayrılalı 1 yıl oldu yalnız yaşamaya tahammülüm kalmadı güzel hoş bir kadınsınız. Sizi tanımayı çok isterim sizde isterseniz bu numaradan bana ulaşabilirsiniz

Daha Fazla Yorum