En Sonunda Geldim

En Sonunda Geldim
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi sohbetler arkadaşlar. Dilara ben. 30 yaşındayım. Dul bir bayanım. Evet şaşırdınız değil mi? Bu yaşta dul bayan mı olur diye? Demek ki oluyormuş. 3 senedir dulum. Artık kalbime dokunacak birini arıyorum. Lakin arkadaş olarak. Öyle ciddi düşünecek güç kalmadı bende. En iyisi arkadaşça konuşmak yani. Her şeyi zaman gösterir orası da ayrı mesele. Umuyorum beni anlıyorsunuzdur.

Gerçekten canım çok sıkılıyor artık. Bu süreçte yanımda olacaklar çok şanslı ama. Neden diye sormayın onu sohbette anlatırım. Bakımlı bir bayanım ben. Çalışıyorum. Kimseye yük olmam. Kendimi idare ediyorum çok şükür. Çocuk da yok. Böyle bir başıma bilemiyorum artık nereye kadar. En kısa zamanda kendime arkadaş edinmem gerekiyor. Evet var mı başka merak ettiğiniz?

Varsa lütfen sorun yanıtlamak istiyorum. Gün içinde buradayım merak etmeyin sürekli sayfayı yeniliyorum mesajları kontrol etmek için. İçimde bir his var aslında en güzel arkadaşlığı kuracağız gibi ama bilemiyorsun ki işte. İnsanlar değişik, hayat da hızlı geçiyor. Aman ya olur elbet.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Merhaba nasılsınız benim buradaki amacım evlilik bende yalnız yaşıyorum hayatıma anlam verecek sevip sevileceğim aşkı sevgiyi mutluluğu yaşamak yaşatmak istiyorum gerçekten sizin için de uygun olursa tanışmak istiyorum çalıştığım firmanın mimara ihtiyacı var gerçi ben evleneceğim kişinin yanımda olmasını isterim sizden cevap bekliyorum teşekkürler hürmetler ederim

Daha Fazla Yorum