Sevgi Dolu Bir Dokunuş Arıyorum

Sevgi Dolu Bir Dokunus Ariyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selamlar. Dilruba ben. 30 yaşındayım. Bu zamana kadar evlenmeyi düşünmedim ama artık baktım ki yaşım ilerliyor. Sorumluluk almam gerekiyor. Evimin hanımı olmak istiyorum açıkçası. Ha bu arada çalışan bir bayanım. Kimseye yük olmam. Ama eşim çalışmamı istemezse uyum sağlayabilirim. Bunlar sonraki şeyler aslında. Daha önce hiç evlilik yapmadım.

Kendine bakan aklı başında biriyim. Öyle çok detaya inmek de istemiyorum. Konuştukça birbirimizi tanıyacağımızı umuyorum. Neyse bakalım sevgi dolu dokunuşu kim bırakacak yüreğime? Sonuç itibariyle artık kısmetimi aramaya başladım buradan. Tabi ki her şeyin hayırlısını istiyorum. Ama yola devam etmek açısından esprili, bayanlara nasıl davranması gerektiğini bilen ve en önemlisi de kadınlara saygısı olan erkeklerden mesaj bekliyorum.

İnsanlar bazen çok şey bekliyor bu da bir garip. Son sözlerimi tamamlamadan önce aklıma geldi de. Yani ne bileyim ilk görüşmede aşık oldum falan diyeni de gördü bu gözler. Tamam yıldırım aşkı denen olay var ama bize mi denk gelecek ya abartmamak gerekiyor. Yine de hayatımın aşkını beklemeye devam ediyoruz işte.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum