İlgi Değil, Sevgi Bekliyorum

İlgi degil sevgi bekliyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selam olsun baylar ve bayanlar. Aslında ben bay kısmıyla ilgileniyorum. Çünkü arkadaş aramaya çıktım haberiniz olsun. İsmim Menekşe. Yaşım 37. Dulum. Dul olmam bir şeylere engel mi onu bilemem, bildiğim tek bir şey var. Asla evlenmek için buraya gelmedim. Bundan sonrası için uzun bir süre sevgi göreceğim bir arkadaşlık kurma niyetiyle geldim.

Evet hala evlilik teklifi alıyorum. Bunun nedeni tamamen güzel olmam ile ilgili. Umurumda değil. Evlilik defteri bende kapanmıştır. Yaşımı da göstermediğim için dostumla beraber mutlu günlere doğru koşacağım. Dostum derken arkadaşım yani. Bizim kız grubumuzda bana çok yakıştırdıkları oldu. Ama her gelen diyor ki evlenelim, yuva kuralım.

Ya yok arkadaş yok anlatamıyorum. İşte bu yüzden üzerine bastıra bastıra söylüyorum arkadaşlar. Lütfen bana arkadaşlık için mesaj atın ki numaramı vereyim. Sonuç itibariyle bu zaman kadar can sıkıntısından patlamasak da artık iyi bir arkadaşa ihtiyacımız var. Yorum da yazabilirsiniz fark etmez ama numaramı öyle açıktan vermem sonra 50 kişi mesaj atıyor, arıyor. Şimdilik görüşürüz o zaman beklemeye devam.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

2 yorum

Daha Fazla Yorum