Şartlar Ne Olursa Olsun

Sartlar ne olursa olsun
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ordu
Medeni Durum: Bekar
İsim: Mine
Yaş: 30
Boy Kilo: 166 / 53
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Telekomünikasyon

Selamlar. Mine adım. Nasılsınız arkadaşlar ben biraz heyecanlıyım aslında. Nedenini soracak olursanız ilk defa buradayım. Arkadaşlık kurmak amacıyla geldim. Can sıkıcı bir durum olabilir lakin bu kadar yalnızlığı ben hak etmedim hiç. 30 yaşındayım. Bir arada evlilik düşündüm ama sonra baktım ki insanları daha yakından tanımak gerekiyormuş.

Bazen can sıkıntısı bazen mutluluk, böyle gidiyor hayat. Ama artık şartları zorlama vakti geldi sanırım. Peki bu nasıl olacak? Tabi ki güven vermeniz lazım. İnsanların her konuda birbirine güvenmesi şart işte. Benim bu güvenimi kırdıkları için artık ilişkilerime uzun ömürlü bakamıyorum, baksam da sadece arkadaş kalmak istiyorum.

Mesaj yazan herkese iletişim kuracağım başka türlü adam gibi sohbet edemeyiz galiba. Var mı merak ettiğiniz başka bir şey? Buyurun ben buradayım henüz. Yorumların tamamını da okuyacağım ve geri döneceğim sözüm olsun. Ilımlı bir dostluk kurmak isterim, hep yanımda duracak, beni kollayacak bir beyefendi yok mu acaba? Vardır ama henüz beni keşfetmemiştir. İşte size bir fırsat arkadaşlar. Görüşmek üzere o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum

  1. Merhaba nasılsınız hanımefendi adım Faruk emekli inşaat teknikeriyim 52 yaşındayım bir evlilik yaptım on iki yıl önce boşandım çocuğum yok İzmir’de yalnız yaşıyorum aslen Zonguldak doğumluyum