Her Şey Güzellik Değil

Her şey güzellik değil
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ordu
Medeni Durum: Bekar
İsim: Hatice
Yaş: 29
Boy Kilo: 165 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Belirtmemiş

Hatice ben selamlar herkese. Sadakat, saygı ve sevgi ile geleni asla geri çevirmem. 29 yaşına girdim ve evliliğin artık doğru ve son karar olduğunu düşünüyorum. Bazı şeyler kalıcı değildir arkadaşlar. Bunlar arasında güzellik de vardır. Emin oldum ben her şey güzellik değil. Öyle olsa ben bu yaşa kadar evlenirdim. Fizik, güzellik falan kimse neden aşık olmadı acaba. Bu konu canımı sıktığı için artık evlenmeye karar verdim. Sosyal arkadaşlarımı da bir bir sildim. Sadece eşime odaklanmak istiyorum. Her defasında yalnız kalmanın verdiği üzüntüyü de çekemem.

Buradan yazdım ki tanımadığım biri denk gelsin ve işime gücüme bakayım. Bıktım gerçekten hayatıma giren sahte yalan çıkarcı insanlardan. Gerçekten doğru düzgün kimse kalmadı mı bu hayatta çok merak ediyorum. Her şeyim de hazır çeyiz anlamında. Benimle evlenen sadık kalsın yeterli. Tabi işi gücü de olsun. Başka bir şey aramıyorum emin olabilirsiniz.

Daha önce evlenmediğimi de paylaşmak isterim. Hayırlısı çıksın karşımıza inşallah. Bu doğrultu da tanışmak isteyen ciddi beylerden mesaj bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Merhaba Adım Nurullah Aslen Orduluyum İstanbul’da yaşıyorum kendime ait bir dairem var. Niyetim senin gibi güzel düşünen bir insan bulup evlenmek. Ailemle yaşıyorum. Aile apartmanımız var. Kötü bir alışkanlığım yok şükür. Sadece bir sigaram var evinden işime işimden evime dönüyorum. Kahveye falan takılmam. Gerçekten ciddi düşünürsen seni tanımak isterim ulaşa bilirsin. Yaşım 33 nisanda 34 olacağım.