Ayrılık Bana Göre Değil

Ayrılık bana göre değil
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ordu
Medeni Durum: Bekar
İsim: Aleyna
Yaş: 29
Boy Kilo: 165 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Satış Danışmanı

Kocaman kucak dolusu selamlar olsun herkese. Aleyna adım. Evlenmek istiyorum hepsi bu. Bulamadık zamanında belki geç kaldık ama bilemiyorum. Bir de ayrılık bana göre değil mesela. Öyle sevgili işlerine girmek istemem kafam kaldırmıyor. 29 yaşındayım arkadaşlar ve kararıma saygı duyulmasını isterim. Bu düşüncem haricinde teklifleri mesajları da kabul etmiyorum. Mesajlarınızı ona göre gönderin lütfen.

Evlilik geçirmedim önceden ilk kez böyle bir karar alarak buraya yazıyorum. Her zaman insanlarla güzel iletişim kurabilmiş bir kadınım. Halâ daha öyle. Söz ve müziğin bize ait olduğu bir şarkı yazalım ne dersiniz? Birçok kişi yazacaktır bana buradan ama bir kişiyle devam edeceğim yola. Elbette sohbetimiz bol olacak birden fazla kişiyle tanışmam gerek.

Evlilik basit bir olay değil. Bana göre en az 6 ay sevgili olunmalı yakından tanımak için. Sonrasında kendiliğinden gelişiyor durumlar. Kısmetimiz gelip bizi bulacaktır ben inanıyorum. O zaman en kısa zamanda görüşmek üzere diyelim beyler. Kendinize bu aşamada iyi bakınız.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun