Kalıcı Sevgi Arıyorum

Kalıcı sevgi arıyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ordu
Medeni Durum: Dul
İsim: İlknur
Yaş: 38
Boy Kilo: 167 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

İlknur adım selam. 38 yaşında dul ve bakımlı biriyim. Geçici değil kalıcı sevgi arıyorum bunu da söylemiş olayım. Tabi ki herkesin beklediği şey anında olmuyor. Biraz sabır gerek. Sabırla beraber güven koşulumda var benim. Güven vermeyen adamla işim olmaz ama sadık insan hep yanımdadır. Tek yaşıyorum, canım sıkılıyor çoğu zaman. Her akşam da kızlarla çıkılmaz yani nereye kadar.

Haliyle buradan şansımı denemek istedim. Eğer benim gibi dul ya da bekar beyler varsa daha fazla bekletmesini istemem. Yazın arkadaşlar sorun ne soracaksanız her şeyin yanıtı var bende. Umuyorum ki her dul gibi beni de sadece kadın olarak görmezsiniz. İnsan gözüyle bakın, empati kurun gerisi çok daha kısa sürede gerçekleşecektir. Yoruldum çünkü gerçekten yoruldum.

Ben kendime değer veriyorsam karşımdaki de bunu yapmalı. Bunu da beceremiyorsanız yapamıyorsak o zaman hayatınıza kimseyi almayın derim. Aldığınız kişiyi üzmeye yıpratmaya hakkınız yok. Dert sahibi mi olacağız yoksa hayatın tadını mı çıkaracağız güzel şeyler mi yaşayacağız? Hangisi seçimi siz yapın. Kendine saygısı olan herkes yazabilir kısacası.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun