Beni Yanlış Anladılar

beni yanlış anladılar
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Niğde
Medeni Durum: Bekar
İsim: Gaye
Yaş: 30
Boy Kilo: 168 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Gaye adım iyi günler. 30 yaşındayım bir sevgili muhabbeti istiyorum. Aslında beni yanlış anladılar çünkü her zaman insan odaklı biriyim. Kimisi evlenmek istedi kimi sadece arkadaş kalalım dedi. Hep iyi niyetimden dolayı bu haldeyim. Yanlış anlamayın halimde bir şey yok sadece yalnızım bu beni üzüyor. İlişkilerimde aklımdan kalbimden geçenleri veremediğimi o hissiyatı karşı tarafa geçiremediğimi düşünüyorum.

Doğuştan böyle yazılamaz herhalde hep bizim seçimlerimiz bu durumlar. Kendime arıyorum biraz suçu kabahati. Olsun canımız sağ olsun beyler. Biliyorum ki sevgili bulmak artık gerçek hayatta aşırı zor. Ben de buradan şansımı denemeye geldim. Birçok kişi artık böyle yerlerden arkadaş bulabiliyor. Hayatı seven, gezmeye bayılan bir kadınım. Henüz evlilik kararı vermedim erken ya bence.

Ama 30’u devirmiş olacağım birkaç ay sonra. O zaman nasıl düşünürüm bilemem elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim. Böyle güzel bir kadını kimse kaçırmak istemez adım gibi eminim. Anlatacaklarım bu kadar değil tabi ki mesajlarınızdan sonra geri kalanını da telefondan devam etmek isterim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun