Dostluğum Ömre Bedel

Dostluğum ömre bedel
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Niğde
Medeni Durum: Dul
İsim: Ebru
Yaş: 39
Boy Kilo: 164 / 63
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Satış Danışmanı

Ebru adım selam. Dostluğum ömre bedel diye başlayalım söze. Bu bir şairin sözü değil tamamen bana ait. Yaşım 39 arkadaşlar. Buradan iyi bir arkadaş bulmak adına ilanımı açmak istedim. Hata ettiğimi düşünmüyorum çünkü daha ne kadar tek yaşayabilir insan. Bilemiyorum, bulamıyorum bir yanıt ayrıca. Paramparça kalbimin en gözde ismi olmak isteyenler yazabilir. Bu yaştan sonra hayatıma girecek insanı sonsuza kadar hapsetmek istiyorum kalbime.

Var mı kendine güvenen seni senden alırım diyen birileri acaba? Tamamen dostça muhabbet ederiz sonrasına bakarız o kısım kimseyi ilgilendirmez. Zaten özgür bir kadınım ha bir de mükemmel bakıyorum kendime. Soruyorlar bu kadar güzellik kime diye yahu kendim için. Bir insanın önce kendine saygısı olarak arkadaşlar yanlış mıyım erkekler için de böyle. Kendinize bakacaksınız başka çaresi yok yani.

Sonrası geliyor kendiliğinden. Aman uzatmadan gideyim beyler ben. Var mı merak ettiğiniz farklı bir şey buyursunlar efendim sorabilirsiniz. Kimsenin yorulmayacağı bir sohbete bir ilişkiye şimdiden merhaba demek istiyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum