Kalbimden Uzaklaşamıyorum

Kalbimden uzaklaşamıyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Niğde
Medeni Durum: Bekar
İsim: Seda
Yaş: 28
Boy Kilo: 170 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Hemşire

Ne mutlu kalbinin sesini dinleyebilene arkadaşlar. Evlenme zamanım geldi diye düşünüyorum. Seda adım selamlar. Aslına bakacak olursanız ben kalbimden uzaklaşamıyorum. Kalbimin sesini değil de mantığımı dinlemiş bir kadınım bunca zaman. Peki bu bana ne kazandırdı? Hiçbir şey. Bazen olayları akışına bırakmak gerek sanırım. Kadere teslim olmak mı denir buna bilemiyorum.

Yaşımız da 28 hani tamam yani sevgili istemez. Düzen kurmak evimde oturmak amacındayım. Her defasında bu süreci yaşamanın anlamı da yok bence. Yani biriyle sevgili olmak ve aramasını beklemek. Bu kadar sabırlı değilim ki ben yani. Neden böyle bir strese gireyim biri söyleyebilirse sevineceğim. Her neyse kimseye esir de olmadık ama şimdi vezir etme zamanıdır.

Maddi anlamda durumum iyi arkadaşlar. Bir arabam da var. Kafamızı sokacak ev olsa yeter. Gözüm asla yükseklerde olmadı ve bu yüzden karşıma iyi insanlar çıktı hep. Evlenmenin birçok güzelliği de var biliyorum. Tek umudum iyi bir eş ve çocuklar olması. Hayat kısa sürüyor bana göre.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun