Evlenmek Bu Kadar Zor Olmamalı

Evlenmek bu kadar zor olmamalı
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Niğde
Medeni Durum: Bekar
İsim: Sıla
Yaş: 28
Boy Kilo: 169 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Dijital Reklamcılık

Sıla ben merhaba. Karşınızda evlilik konusunda ciddi adım atmak isteyen biri var. Nasıl olur bilemem ama tanışmak ve konuşmak gerek. Ya çevremden duyduklarım da var evlenmek bu kadar zor olmamalı. Birisi diyor çok zaman lazım diğeri diyor ısınamıyorsun hemen. Anlamadım ki bir şey. O yüzden tanımadığım biriyle yola çıkmaya karar verdim. Yaşım 27 zaten evlenene kadar bu olur 28 herhalde.

Doğru adamı bulmak gerek. Doğru adamdan kastımda gerçekten ailesine düşkün evinin reisi olacak birisi. Hayat sandığımızdan kısa ve hızlı sürüyor. Çoluk çocuğa karışınca zaten zaman kavramı da ortadan kalkıyor. Ne bileyim beyler ya kafam çok dağınık bakalım kimlerle yola devam edeceğiz. Bende biraz panik atak var sanırım. Halen kafamda bazı şeyleri oturtamadığımı düşünüyorum.

Ama kimseyi kırmam ben neyse yüzüne söylerim. Başka türlü sorunları çözebileceğimizi düşünmüyorum. İçimize atarak anca dert sahibi oluruz. Yanıtım her zaman olumlu da olmaz. Biraz süre geçmesi gerekiyor. Telefonumu sadece yazanlarla paylaştıktan sonra ilk mesajınızı bekliyor olacağım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun