Gözüm Yükseklerde Olmadı Hiç

Gözüm yükseklerde olmadı hiç
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Niğde
Medeni Durum: Dul
İsim: Feyza
Yaş: 34
Boy Kilo: 164 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Özel Sektör

Feyza ben nasılsınız arkadaşlar? Sadece sevilmek istiyorum. Gözüm yükseklerde olmadı hiç. Ne demek istiyorum aktarayım. Günümüzde pek çok dul kadın aslında para hırsıyla yaşayabilir. Asla yanlış anlamayın benim gibi milyonlarca kadın var. Minnet etmeyen, paraya önem vermeyen mesela. İşte biz onlardanız yani ben. Para bir araçtır bana göre. Gelip geçici bir şey.

Benim beklentim arayışım ise tamamen farklı şeyler üzerine kurulu. Henüz 34 yaşındayım ve hayatın ne olduğunu çok iyi biliyorum. Haliyle karşıma çıkacak olan arkadaşımın da aynı şeyleri düşünmesi gerek. Hayat çok kısa bilirsiniz artık mutlu olmak gerekiyor. Peki bunu sağlamak adına ne yaptık bir düşünmek gerekiyor. Elbette sorunlarımız var, üzüntülerimiz var.

Ama artık mutlu olmak lazım bıktım usandım yani. Buraya hem içimi dökmeye geldim hem de denk gelir de biri yazarsa arkadaşlık kurmaya. Saygı ve sevgi dolu beyleri asla geri çevirmem. İlk sıraya yazacağım şey dürüstlüktür zaten. Telefondan devam ederiz o halde. Bekletmeyin beni rica ediyorum ama en önemlisi kendinize çok iyi bakınız.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun