Heyecanlı Bekleyiş

Heyecanli bekleyis
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Güzel sohbetler dilerim arkadaşlar öncelikle. Yaşım gereği biraz olgun davranıyorum en baştan söyleyeyim. Şaka şaka 35 yaşındayım ben. Her zaman bakımlı bir bayanım haberiniz olsun. Arkadaş bulmaya geldim ben. Dul olduğum için ikinci kez evlilik teklifi de çok geliyor. Aslında hiç umurumda değil biliyor musunuz? Ben sadece arkadaşımla vakit geçirmek istiyorum.

İş ciddiyete bindiği zaman heyecanı kaçıyor ne bileyim ya. Neyse bekleyişime devam ediyorum. Gerçekten güzel bir şekilde mesaj atacak olanlar için buradayım. Ama unutmayın lütfen olur mu, sadece arkadaşlık kuracağım. Numaramı da hemen vereceğim sorun yok. Bazı dönemlerde insan çok yalnız kalıyor, işte o dönemin içindeyim ben. Bakalım hayırlısıyla kimler yazacak bana. Güzellik konusunda herkesten öndeyim.

Kendini övme falan diyeceksiniz ama görünce anlarsınız şu an bir şey söylememe gerek yok. Evim var, arabam var. Çünkü kendime ait bir işim de var. Şimdi güzel bir başlangıç yapmak adına buradayım. Umuyorum ki mutlu olacağım. Ha bu arada 5 senedir dulum ben. En güzel arkadaşlık benimle başlar unutmayın lütfen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

4 yorum

Daha Fazla Yorum