Sorumluluk Almak İstiyorum

Sorumluluk almak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Selçuk benim ismim. Arkadaşlar merhaba nasılsınız iyi misiniz? Evlenme kararı alan bir erkek olarak buradan kendimi tanıtmaya geldim. 33 yaşındayım. İş güç sahibiyim. Yalnızım, ailemle yaşıyorum. Ciddi düşünen her bayan bana mesaj atabilir. Herkese şans tanıyacağım bundan emin olabilirsiniz. İnsanların son zamanlarda gerçekten yalnız kaldığını fark ettim. Birisi diğeriyle konuşunca kıskançlıklar hemen başlıyor. Çekememezlik var. Ya benim çevremde de oldu ondan yazayım dedim.

Peki ne anlatmak istiyorum? Arkadaşlar sanki insanlar en yakın arkadaşı da olsa mutlu olmasını istemiyor ne dersiniz? Benden hoşlanan bir kız vardı ama ne yaptılar, ne ettiler soğuttular beni ondan. Sonra en yakın arkadaşımla evlendi gitti. Olaya bakın ya neyse umurumda değil. Buradan yeni bir sayfa açmak istiyorum. Olacak biliyorum, yalnızlık bitecek ve evleneceğim.

Hazırım ben hem maddi hem de manevi olarak. Yok mu evlilik kararı alan ve tanışmak isteyen? Vardır, vardır lütfen buyurun mesajlara o zaman. Merak ettiğiniz tüm soruları da benimle paylaşabilirsiniz. İlk kez evlilik kararı almış biri olarak ciddi anlamda heyecanlı olduğumu da unutmayın lütfen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum