Yalnızlık Bize Mahsus Değil

Yalnızlık bize mahsus değil
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Nevşehir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Hande
Yaş: 29
Boy Kilo: 167 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Muhasebe

Hande’den selam. 29 yaşında yalnız bayanım. Daha önce hep arızalarla karşılaştım. Güven verememişiz. Çok güzel olduğumdan kesin başkalarıyla konuşuyorum falan diyorlardı şaka gibi. Vallahi yalnızlık bize mahsus değil anlayana ama ben hayatımda biri varken başkasıyla konuşmadım. Bu ne insanlığa sığar ne edebe ahlaka sığar. Güvenmiyorlar şaka gibi. Anladık güzel olduğumuz için böyle düşünenler oldu ama saygısızlıktan başka bir şey değil.

Canım çok acıdı beyler zamanında artık yer kalmadı. Sadece mutlu olmak istiyorum anladığınızı umuyorum. Fiyakalı birini aramıyorum ya sevgi dolu olsun, kadınlara değer versin. Evlenmek değil yaşamak istediğim şey sevgilim olsun istiyorum. Neden bu insanlar bu hale geldi aklım almıyor inanın. Yakın zamanda yine bir flört sürecim oldu ama malum yine aynı konular yüzünden ayrılmak zorunda kaldık.

Şaka mısınız gerçekten o yüzden buraya geldim işte reel hayattan kimseyi istemiyorum. Sıfırdan bambaşka biriyle yeni bir ilişki beklentisindeyim. Herkes bir değişik ne yaptığını bilmiyor ve ruh gibi dolaşıyorlar. Çok uzatmadan gidiyorum kafam bozuldu yine.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun