Ah Bu Evlenme İsteği

Ah bu evlenme isteği
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Nevşehir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Saliha
Yaş: 35
Boy Kilo: 170 / 58
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Bayan Kuaförü

Arkadaşlar merhaba. Saliha adım dul değilim önce bunu aktarayım. Ah bu evlenme isteği diye başlamak istiyorum. 35 yaşındayım sanırım biraz geç kaldım gibi ama armudun sapı üzümün çöpü diye diye bir türlü kısmet olmadı evlenmek. Olsun nasip kısmet ne zamansa o zaman oluyor bu işler bilirsiniz. Evimin kadını olmak istiyorum ben. İyi bir eş adayı çıkar mı karşıma asla bilmiyorum.

Bayan kuaförüyüm arkadaşlar. Kendime çok bakar çok vakit ayırırım. Aslında insanın iç güzelliği yüzüne yansıyor bundan emin olabilirsiniz. Her neyse konumuz bu değil beyler. Aranızda dul olanlar varsa lütfen yazmasın bana sadece bekarlar yazabilir. Ama dul beylerle de iyi birer arkadaş olabiliriz şansınızı deneyebilirsiniz. Ben ayrım yapmam ama konu kendi hayatım olunca bilemiyorum artık.

Aklıma gelenler bu kadar şimdilik. Sizin de söyleyecekleriniz illaki vardır. Sizden de duymak dinlemek isterim beklenti ve isteklerinizi beyler. Yalancı baharlar yerine doğru sohbahar da tanışarak yoluma devam etmek en güzeli. Görüşmek üzere ama en kısa zamanda lütfen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun