Bu Defa Pişmanlık Yok

Bu defa pişmanlık yok
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Nevşehir
Medeni Durum: Dul
İsim: Periha
Yaş: 39
Boy Kilo: 171 / 61
Çocuk: 1
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Perihan, dul ve 39 yaşında bir kadınım. Saygı sevgi dolu bir aşk için buradayım aslında. Kısa bir giriş yaptım şimdi gelelim isteklerimize. Bu defa pişmanlık yok asla izin vermem. Şimdi beyler kendimle ilgili bazı şeyler aktarmak istiyorum. Gerçek anlamda öz güven sahibi bir arkadaş arıyorum aslında. Böyle ne istediğini bilen güçlü ayakları üstünde duran ve karşısındaki bayana da bunu fark ettirip yaşatan birini istiyorum hayatımda.

Böyle her defasında yormayacak, çok soru sormayacak kısacası daraltmayacak. Ben de öyleyim çünkü arkadaşımı her dakika neredesin diye sorgulamam. Buluşacağımız zaman zaten ayrı özen gösteririm. Sessiz dururum eğer bir hata varsa. En umutsuz anda umut olurum sevdiğime. Aynı şeyleri göremediğim sürece üzülürüm ve bazen de kendime kapanırım. Telefonum da kapalı olur eğer üzülürsem haberiniz olsun.

Tabi bunları konuşmak için çok erken sadece paylaşmak istedim. Vefasız insanları çıkardım hayatımdan ayrıca. Ne kadar ılımlı ve iyi bir dost varsa beraberiz. Ama sevgilim yok. Kadere inanıyorum lakin kendi kaderimizi de kendimiz yazmalıyız bazen.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum