Hep İyi Niyetimden Oluyor

Hep iyi niyetimden oluyor
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Nevşehir
Medeni Durum: Dul
İsim: Dilek
Yaş: 41
Boy Kilo: 165 / 65
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Memur

Merhaba. Herkes iyi ve güzel mi nasılsınız? Dilek benim adım. Birkaç maruzatım var aslında. Ben kendimle barışık bir kadınım ama çok üzüldüm. Aldatıldım zamanında. Şimdi ise yalnız kaldım. Biliyorum hep iyi niyetimden oluyor bunlar. Yaşımı yazmayı unutuyordum neredeyse. 41 yaşındayım beyler. Göreceğiz beraber mutlu günleri buna inancım tam. Her ne kadar 4 senedir yalnız yaşasam da inanıyorum.

Umuttur zaten insanı ayakta tutan. Umudumu yitirmiyorum çünkü sonsuza kadar hiçbir şey böyle gitmez. Elbet düzelecek her şey. Doğrusuna bakacak olursak dul kaldığımdan beri böyleyim. Hiç beni anlayacak biri çıkmadı karşıma. Hâl böyle olunca insanlarla iletişim sürecinde sorun yaşıyorum. Kimse yerinizi dolduramaz biliyorum ama artık özel bir süreç lazım bana.

Yanlış anlaşılmasın ne bileyim bir sevgili ya da çok sıkı bir dost. Herkesin kendine özgü kuralları vardır biliyorum benim de var. İzin verirseniz bunları telefondan konuşalım derim. Samimiyetine güvenmek istediğim adamlar yazsın bana. Dul ve bekarlar tabi ki. Yaş konusuna asla takılmıyorum merak etmeyin.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum