Kalbimi Yokla Çok Geçmeden

Kalbimi yokla çok geçmeden
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Nevşehir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Suzan
Yaş: 26
Boy Kilo: 155 / 52
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Sekreter

İyi muhabbetler olsun. Genç ve sevgili arayan bir kadınla muhabbet etmek isteyenler çok geçmeden yazabilir. Suzan ben, 26 yaşındayım daha geçen girdim. Yazmak amacında olanlara kalbimi yokla çok geçmeden diyorum sadece. Çılgınlar gibi bir hayat aramıyorum ya minimal yaşarım ben. Sevgilimle ufak minicik hayalleri olan biriyim. Beklentisi büyük bir kadın olmadım hiçbir zaman da zaten.

Ben de zaten çalışıyorum bir akşamımız olur yani. Yeri gelir hafta sonu kaçamağı yaparız yeri gelir başka şeylerle meşgul oluruz. Dışarıdan bakıldığında kibirli kendini beğenmiş gibi görenler oluyor nedense. Ama tanıdıktan sonra bu düşünceden uzaklaşıyorlar. Bu nedenle arkadaşlık teklifi etmekten bile korkanlara şahit oldum desem yeridir inanın. Asla beyler ben öyle biri değilim her zaman insanlık peşindeyim.

Kimseyi üzmedim bile bu yaşıma kadar. Benim hayata bakış açım farklı. Başka pencereden bakıyorum farklı yola çıkıyorum hayata karşı ben. Pek sevgilim de olmadı dürüst konuşacaksak eğer. Bu saat itibariyle yeni bir başlangıç istiyorum hepsi bu. Bakalım belki güzel bir aşkın başlangıcını yapmak buradan nasip olacak bize ne dersiniz?

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

1 yorum

  1. Merhaba bende seninle aynı düşüncelere sahibim yengeç burcuyum duygusalımdır WhatsApp dan tanışırsak iyi olabilir (0552 233 3010)