Gecem Gündüzüm Karıştı

Gecem gündüzüm karıştı
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Nevşehir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Senem
Yaş: 26
Boy Kilo: 159 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Çalışmıyor

Senem ben merhaba herkese. Kafam o kadar dağınık ki yani altı üstü bir evlilik kararı aldım. Şimdi ne yazacağım onu düşünmekten kaç saat geçti ya. Aldım da zaten o yüzden buradayım. Dul değilim arkadaşlar yaşım 26. Birkaç sene içerisinde evleneceğim gibi ama kimle? Asıl soru bu. Kalbimin sesini dinlesem uzun süre bekar kalmaya devam ederim. Ama ilgi duyan biri çıkarsa karşıma beklemem.

Bu hayatın nasıl acımasız olduğunu iyi biliyorum. Hayatın bu acımasızlığına beraber göğüs gerip savaşacak biri lazım yanıma. Deli gönlüm bu defa doğru insanı seçmek zorunda beyler. Hayatıma bir düzen lazım. Sağa sola kapattım kendimi ayrıca. Dışarıda buluşmalara gitmiyorum, arkadaşlarımla mesafeliyim. Tamamen evleneceğim insana odaklanmak istiyorum. Denk gelirse ya da kaderimiz bizi nereye götürürse oradan devam edeceğiz anlaşılan.

Gerçi insan birazda şansını kendisi zorlamalı. Her şeye kader kısmet diyerek geçmemeli. Mücadeleci olmalı insan. Mesajlarınızı beklemeye geçeyim bari. Heyecanlandım inanın ama kimler yazacak ne soracak çok merak ediyorum.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun