Keskin Bıçak Gibi

Keskin bıçak gibi
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Ordu
Medeni Durum: Dul
İsim: Deniz
Yaş: 35
Boy Kilo: 166 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Mimar

Deniz adım iyi günler olsun herkese. Son aylarda keskin bıçak gibi kesildi sevdalar biliyor musunuz beyler? Herkeste durum bu şekilde mi bilemiyorum. Ama arayışıma göre birini henüz bulamadım. 35 yaşında dul bir kadının beklentisi ne olabilir siz bilirsiniz. Birincisi asla yalnız kalmamak, ikincisi de beğenilmek ve yok sayılmamak. Eğer bunları sağlayacak birisi varsa beklemesin daha fazla.

Her şeyin güzel olması gerekmiyor. Mesela ben tipe önem vermem. İnsanlığına karakterine bakarım. Bana değer veriyor mu, veriyorsa bitmiştir bir ömür boyu yanında kalırım onun. Buraya evlenmek için de yazmıyorum haberiniz olsun iyi bir dost çıksın karşıma yeterli. Bu zamana kadar kime değer verdiysek yarı yolda kaldık artık olmasın böyle bir durum.

Benimle konuşanlar yaşım gereği konuyu genelde evliliğe getiriyor o yüzden söyledim beyler. Uzatmayayım daha fazla sıkılmayın yazın döneyim. Whatsapptan konuşursak daha sağlıklı olur sanki görüşmelerimiz. Herkes hak ettiğini yaşasın tek dilediğim bu olacak kapanışta.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun