Tek Hayalim Evlenmek

Tek hayalim evlenmek
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

Sıla ismim. 33 yaşındayım. Zamanı geldi mi dersiniz? Bence geldi ya. Bu aralar tek hayalim evlenmek. Arkadaşlarım arasında tek bekar ben ile bizim Gonca kaldık. Hiç olacak şey mi bu güzelliğe? Güzellerin kısmeti sonradan açılır derler acaba doğru mu bilemem de buradan evlilik kararı aldığımı ilan ediyorum sizlere. Neler mi yaparım? Ben hemşireyim. İşimde gücümdeyim yani. Ciddi bir insanla karşılaşmak istiyorum. Bundan önce ciddi düşündüğüm biri olmadı. İşime fazlasıyla önem verdim.

Ama baktım hiç kendimle ilgilenmemişim. Dur dedim Sıla, dur ve artık kendine gel. Eş bul ve hayatını yaşa. Çalışan bir kadın olduğum için maddi anlamda sorunum yok. Tamam yok da peki manevi anlamda ihtiyacım olanları kim karşılayacak? Sevgi bekliyorum, ilgi bekliyorum.

Bunları kendime tek başıma sağlayamam ki. Haliyle evlilik kararı aldık bakalım. Heyecanlı biriyim. İnsanları üzemiyorum, kimseyi kırmam. Kendine bakan bir bayanım. İsterim ki eş adayım da bu şekilde olsun. Giyimine kuşamına özen göstersin. Mesajlarınızı beklemeye başladım bile. Görüşürüz en kısa zamanda ama mesajları okuyup döneceğim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

İlk yorum yapan olun