Evlilik Doğru İnsanla Güzel

Evlilik doğru insanla güzel
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Sinop
Medeni Durum: Bekar
İsim: Ebru
Yaş: 28
Boy Kilo: 168 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Evlilik
Meslek: Öğretmen

Selamlar Ebru ben. 28 yaşındayım arkadaşlar. Evlilik kararı aldım. Erken mi geç mi bilemem ama niyetim bu yönde. Evlilik doğru insanla güzel tabi. Bitiş hikayelerin geneli yanlış birliktelikler değil mi? Günümüzdeki ilişkilere genel olarak baktığımda samimiyetin azlığını kolayca görebiliyoruz. Aman bende uzak olsun öyle insanlar. Bir birliktelikte eğer ki samimiyet yoksa o beraberlikte fazla bir şey beklemeyin.

Sonuçta samimiyet arkadaşlık temellerini kurmak açısından çok önemli. O olmayınca hiçbir ilişki yürümez. Sadece aşk ve sevgi değil, iş arkadaşlığı veya başka arkadaşlıklar da yürümez. Siz siz olun karşıdakine karşı açık ve net olun. Kadınınızı sahiplenin ve sevin gerçekten. Sevgi göstermeden sevgi beklemeyin. Onu önemseyin ve değer verin. Gerçekten hissetmediğiniz şekilde davranırsanız eğer zaten bunu sezecektir ve bu ilişki çok uzun soluklu olmayacaktır.

Asla böyle bir beraberliğin ilişkinin içinde bulunmam bende. Yaşım gereği artık birçok şeyi tecrübe ettim dolayısıyla ilişkilerim daha sağlıklı oluyor. Artık bir erkeğin elimi tutuşuna bakarak ve gözüme bakışına bakarak bile kolayca anlıyorum samimi olup olmadığını. Dürüst, niyeti ciddi olanların mesajlarını bekliyorum o halde. Bakalım neler olacak.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun