Aslında Her Zaman Yalnız Kalmışım

aslında her zaman yalnız kalmışım
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Sinop
Medeni Durum: Dul
İsim: Mehtap
Yaş: 40
Boy Kilo: 168 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Çalışmıyor

Beni yalnızlıktan kurtaracak bir erkek var mı burada? Selamlar buradan herkese. Mehtap adım nasılsınız bakalım ben biraz doluyum ondan geldim. Her zaman hayatın iyi bir şekilde ilerlemesinden yanaydım ama baktım ki bu kadar üzülüyorum saldım iyice. Şöyle bir şey var mesela, aslında her zaman yalnız kalmışım derken sevgilim oldu tabi ki. Dul bir kadın olarak bu süreci tek başıma tamamlayamazdım. Biraz rahatladım ve tekrar aynı arayışa giriyorum.

Karşıma çıkacak kibar bir arkadaş olsa onunla sevgili olsak fena olmaz diye düşünüyorum. Şekil ve tip ayrımı asla yapmam. İnsanları şekline göre değerlendiremem. Bizim de öyle dünya güzeli olduğumuz söylenemez tabi. Yine de yanımda beni kollayacak birisi olmalı. Sadece kendini düşünen bir kadın da olmadım. Yaşım 40 ve yine aktarıyorum ayrım yapmam. 50-55 yaşa kadar olan herkes ile sevgili olabilirim.

Bu aşamada biraz sabırlı olmak gerek tamam herkese dönüş yapacağım ama aynı anda konuşamam. Karşımda güvenebileceğim bir ömür sırtımı yaslayabileceğim biri olmasını istiyorum. İnce eleyip sık dokuyacağım bu noktada haberiniz olsun beyler. Yazmanızı bekliyorum o halde.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun