İçimden Geleni Yazmak İstiyorum

İçimden geleni yazmak istiyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Sinop
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nureyşan
Yaş: 33
Boy Kilo: 169 / 56
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Emlak

Nureyşan adım selam herkese. İçimden geleni yazmak istiyorum artık. Nedenini sormayın olur mu lütfen. Uzun süredir devam eden yalnızlığım için buradayım. Arkadaşlar ben biraz başlı bir kadınım. Erkekte aradığım özellikte budur aslında. Oturmasını kalmasını bilmeli. Nerede ne konuşması gerektiğini bilmeli. Oturaklı olmalı erkek bana göre. Takvimde yapraklar bitiyor artık ama ben hala aynıyım ne olacak bu durum.

Aşk bakidir insanlar fanidir bilirsiniz. Böyle bir süreç yaşayacağıma inanmıyordum ya 33 yaşındayım daha ben. Bu aşamada yanımda olacak beyler lazım. Biriyle tabi ki sevgili olacağım her şekilde. Tek yaşamak ve böyle yalnız olmak bana yakışmaz haberiniz olsun. Ya asıl mesele bu da değil artık farkında mısınız kendimize uygun bir arkadaş bile edinemiyoruz. Zaman çok değişti.

10 sene öncesine bakıyorum da huzur vardı. Şimdilerde ise insanlar birbirini hep üzüyor ve yarı yolda bırakıyor. Neden böyle olduk? Araya menfaatler çıkarlar mı girdi dersiniz? Ben böyle birini istemem şansımı deneyeceğim artık bakalım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun