Yalansız ve Çıkarsız

Yalansız ve çıkarsız
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Şanlıurfa
Medeni Durum: Bekar
İsim: Melisa
Yaş: 28
Boy Kilo: 169 / 61
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Bankacı

Selamlar ben Melisa. Bu ilanı okuyorsanız benim gibi sizde arkadaş arıyorsunuz demektir ama ben yalansız ve çıkarsız bir beraberlik düşüncesindeyim. Bir süredir erkek arkadaşım yok. 28 yaşındayım. Bazı flört durumlarım oldu. Bu ilişkilerin bir kısmı çok yakın samimi olabildiğim ve güzel anılar yaşayabildiğim ilişkilerdi. Ancak bazıları ise hiç benimle uyuşmayan ve samimiyet barındırmayan ilişkiler oldu. Artık bu tarz ilişkilerim olsun istemiyorum.

İlişkide samimiyet ve yakınlık çok önemli bence. Erkek, kadınını sahiplenecek, onu kıskanacak. Samimi ve çıkarsız olacak ona karşı. Bunlar olduktan sonra sağlıklı bir ilişki yürütülebiliyor.
Ben bu zamanın erkeklerine hiç anlam veremiyorum. Sanki kadınlar bir ürünmüş gibi davrananlar var. Ondan isteklerini ve taleplerini karşılattıktan sonra uzaklaşan, bağı koparan karakter yoksunu insanlar var maalesef.

Ben çıkarcı erkeklerle zaten anlaşamıyorum. Birisi bana menfaatine yönelik yaklaşınca bunu hissediyorum. Altıncı hissim kuvvetli. Böyle olunca bana yaklaşanların ne niyetle yaklaştıklarını kolayca hissedebiliyor ve anlayabiliyorum. Ama hayatta o kadar güzel şeyler var ki gerçekten. Sevmek, aşk, beraber vakit geçirmek bunlar bence paha biçilemez şeyler. Yalansız ve çıkarsız olacaksan kapım sana sonuna kadar açık buyur içeri gir o zaman.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun