Güzel Günlerin Hayalini Kuruyorum

Artık kafamı toparladım şimdi gelecek o güzel günlerin hayalini kuruyorum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Şanlıurfa
Medeni Durum: Dul
İsim: Beril
Yaş: 36
Boy Kilo: 168 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Kamu personeli

Sevgilimle güzel günlerin hayalini kuruyorum. Selam arkadaşlar ben Beril. 36 yaşındayım. Dul bir bayan olarak buradayım arkadaşlar. Boşandıktan sonra buraya yerleştim ve neredeyse hiç çevrem yok diyebilirim. Artık kafamı toparladım şimdi gelecek o güzel günlerin hayalini kuruyorum. Ee daha yaşımız ne seveceğiz aşık olacağız belki. Bunların hayalini kurmak bile mutlu ediyor beni inanın.

Ben çok yapıcı bir insanımdır arkadaşlar. İstiyorum ki tüm ilişkilerim bana pozitiflik katsın ve ben insanlara pozitif şekilde yaklaşabileyim. Bu sayede insanların hayatına iyi şekilde dokunmak istiyorum. Uğruma yanacak erkekler değil, yüreğini ferahlatacağım ve beni anlayacak kişiler istiyorum. İlişkilerde iki tarafa da büyük bir sorumluluk düştüğünü düşünüyorum. Hiçbir şey tek taraflı değil, buna emin olabilirsiniz.

Kadında erkekte fedakarlık yapacak ki ilişki yürüsün. Hayat gibi ilişkiler de müşterek bence. Ortak bir paydada buluşabilmek önemli. Bunun için de anlayışın ve karşılıklı saygının çok mühim bir yeri var. Bunlar olmadıkça bir ilişkiden bir şey beklemek doğru olmaz. Evet, benim aktaracaklarım bu kadar. Birazda sizin söylemek istediklerinizi ilişki içerisinden beklentilerinizi duymak istiyorum mesajlarınızda.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun