Kapımı Çal Artık

Kapımı çal artık
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Şanlıurfa
Medeni Durum: Bekar
İsim: Rabia
Yaş: 33
Boy Kilo: 167 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört

Rabia ben nasılsınız beyler. Ben iyiyim ama erkek arkadaş edinirsem daha iyi olacağım diye düşünüyorum. Kapımı çal artık çünkü yalnızlık bana göre değilmiş bunu anladım. Ha arkadaşlarım yok mu var tabi ama ben sevgilim olsun derdindeyim. Çok enerjik ele avuca sığmayan biriyim arkadaşlar ben. Sevgilimde böyle olsun gülelim eğlenelim isterim. Her zaman karşımdakine büyük saygı duymuş biriyim.

Uzun zamandır sevgilimde olmadı. Artık kısmet buradan yazacak olanlara. Büyük bir heyecan var içimde haydi yazın da muhabbet edelim. Evlenmeyi düşünmüyorum. İstediğim tek şey beni anlayan iyi bir adamla karşılaşmak artık. Zor değil sadece biraz sabır lazım farkındayım. Benim kadar ilgili ve alakalı bir kadın daha tanırsanız sözüm olsun üzülmem. Ama sohbeti seven, çok güzel hobileri olan biriyim ben.

Gerçekten neler var şu hayatta bazen bunalıyoruz ama yine de seviyoruz yaşamayı. Doğru olan şey ise umut ettiğin karakterle yaşamaktır. Bekliyoruz artık bir süre. Her neyse çok uzatmak istemiyorum en kısa zamanda görüşmek umuduyla beyler. Umarım her şey güzel olacaktır. Bakalım görelim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

İlk yorum yapan olun