İlgiyi Severim Ama Mutsuzum

ilgiyi severim ama mutsuzum
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Aydın
Medeni Durum: Bekar
İsim: Arzu
Yaş: 28
Boy Kilo: 160 / 57
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: Çalışmıyor

Arkadaşlar selamlar herkese bol sohbetler diliyorum. İsmim Arzu. Gerçekten ilgiyi seven bir bayanım ben. Bununla birlikte güzel bir başlangıç yapmak istiyorum. 28 yaşındayım ben. Burada olma nedenim sadece arkadaşlık kurmaktır. Ciddi düşünmek an itibariyle aklımın ucundan geçmiyor. Bir defa o duruma geldim daha da gelemem yani bayağı zaman lazım.

İnsanların bana ilgi göstermesini çok seviyorum. Evet bazıları güzel olduğum için bazıları da gerçekten hoşlandıkları için yazıyor sorun değil ben anlıyorum zaten. Her neyse gerçek bir dostluk kurmak isteyenlerin mesaj atmasını rica ediyorum. İnanın çok düşündüm ama bir türlü ciddi adım atmaya cesaret edemiyorum. Hem zaman var daha öyle kolay değil ki evlilik falan. Neyse bu konuya girmeyelim. Arkadaşım olur musun diye yazana bile numaramı vereceğim zaten.

Kendini seven, bakımlı, güzel ve bazen sinirli bir yapım var. Sinir konusu çözülür ya ilgi görmediğim an sinirleniyorum sadece. Bakalım hayırlısı olsun arkadaşlar. Mesajlarınıza dönüş yapacağımı tekrar söylüyorum kimse merak etmesin. Yeter ki aradığım arkadaşlığı bulayım veya bulduğuma inanayım.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

2 yorum