İnsanlık Daha Önemli Bence

insanlik daha onemli bence
Bu üyeyi bildir
Puan Ver

İyi sohbetler buradan merhaba. Adım Sudenaz. Yaşım 25. Bu zamana kadar öğrendiğim en güzel şey aslında insanlığın ne kadar mantıklı olduğu. İnsanlık daha önemli bence bu hayatta her şeyden. Umarım aradığım gibi biri çıkar karşıma. Çünkü birçok şey gelip geçici ya. İnsanları kırmamak lazım. Her zaman sahiplenmek sevmek lazım. Bu arada ben neden buradayım onu da aktarayım. Arkadaşlar ben kendime eş aramıyorum yanlış anlamayın olur mu? Benim için şimdilik erken. Güzel sohbet edeceğim, keyifli vakit geçireceğim birini aramaktayım.

Kısacası bir arkadaşım olmalı yani. Kolay kolay beni tek bırakmayacak, her yere beraber gideceğimiz biri yok mu acaba? Bence olsun artık çünkü canım sıkılmaya başladı. İnsanlık önemli falan ama benim bu yalnızlığıma çare olmadıktan sonra o da boş.

Bakımlı biriyim, kendime değer veriyorum. Tabi ki karşımdaki insana da verdiği değer kadar. Çok konuşkan değilim, mesaj atanlara numaramı vererek dostluk kurmak için geldim işte. Biraz soğudunuz belki ama sıcak kanlı biri olduğumu da söylemek istiyorum beyler. En kısa zamanda umarım görüşürüz. Ben heyecanlı bir bekleyişe başlayayım o halde. Cici bakın kendinize.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Henüz yazı seçilmemiş.

1 yorum