Sessiz Bir Güzelim Ben

Sessiz güzelim ben
Bu üyeyi bildir
Puan Ver
Şehir: Aydın
Medeni Durum: Dul
İsim: Sakine
Yaş: 34
Boy Kilo: 170 / 63
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Uzun İlişki
Meslek: Bankacı

Sessiz güzelim ben. Sakine adım iyi günler diliyorum. Sessiz evet hem de çok sessiz bir bayanım ben. Dulum sorun yok, yaşım 34 hiç ama hiç sorun yok. Biliyorum ki ben zaten yalnız kalmayacağım. Zaman konusunda bir bilgim yok ne zaman denk gelir beni anlayan bir insan merak içindeyim. Şimdi beyler şunu anlatmak istiyorum. Burada neden varım? Tabi ki iyi bir dost edinmek için. Ben sessizce bakarım gözlerinin içine adamın.

Neler geçirdiğini hemen anlarım içinden. Sonra derim ki bizden olmaz ya da biz çok iyi arkadaş olabiliriz. Gerisi başlar işte. Çok iyi geçinirim insanlarla bunu unutmayın. Biraz gıcık olabilirim o da şakacı olduğum için. Yanlış anlamanızı hiç ama hiç istemiyorum tamam mı beyler?

Tek amacım güzel geçinelim ve iyi anlaşalım. Hayat çok kısa biliyorsunuz. Sevdiğiniz biri olsun hayatınızda benden size bir tavsiye. Tabi ki anlaşmazlıklar olur falan. Bazen evlenmek bile istersiniz ama ben istemiyorum bunu da paylaşmak isterim. Kesinlikle böyle bir şey gündemimde yok ve uzun süre olmayacak gibi. Ama arkadaşlık kurmak isteyenlerle sonuna kadar ilerlerim.

Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

6 yorum

  1. Merhaba iyi akşamlar dilerim nasılsınız efendim Aydın Söke’den selam. Ben Emekli oldum İstanbul’dan geldim Aydın’dan ev aldım artık Aydın’da yaşamak istiyorum yalnızım ve bir bayan arkadaş arıyorum tanışmak konuşmak istiyorum yaş olarak 63’e yeni girdim doğayı denizi yürüyüşü evde yemek yaparım. Kötü alışkanlığım yok saygılıyım seyahat etmek gezmek bağ bahçe işlerini severim. 2 çocuğum var büyükler çalışıyorlar kendi evleri var saygılar sunarım efendim

  2. Merhaba Sakine hanım mutlu akşamlar dilerim nasılsınız efendim saygılar sunarım ben Halil İstanbul’dan geldim Aydın’dan ev aldım artık Aydın’da yaşamak istiyorum yalnızım bir bayan arkadaş arıyorum tanışmak konuşmak istiyorum yaşım 63’e yeni girdim doğayı denizi yürüyüşü evde yemek yaparım alkol sigara yok içene de saygılıyım seyahat etmek gezmek bağ bahçe işlerini severim. Hoşgörülü sevecen bir bayan arkadaş olsun isterim. Emekli oldum maddi durumum normal.

  3. Merhaba Günaydın mutlu sabahlar dilerim nasılsınız efendim ben Halil Aydın’dan ev aldım artık Aydın’da yaşamak istiyorum yalnızım bir bayan arkadaş arıyorum tanışmak konuşmak istiyorum yaşım 63’e yeni girdim. Doğayı denizi yürüyüşü evde yemek yaparım alkol sigara yok içene de saygılıyım seyahat etmek gezmek bağ bahçe işlerini severim. Hoş görülü sevecen bir bayan arkadaş olsun isterim. Emekli oldum maddi durumum normal Kuşadası Güzelçamlı’dan selam